Železničiar v atómovej elekrárni Mochovce

Miesto práce
Mochovce, Kalná nad Hronom, okres Levice
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 900 EUR (brutto)* + variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- účelné riadenie, vedenie posunu lokomotívy, vozňov na vlečke
- starostlivosť o technický stav lokomotívy, technický stav vozňov
- zabezpečenie bezchybného výkonu a včasnej manipulácie so železničnými zásielkami
- vykonávanie obsluhy lokomotívy a vedenie evidencie odpracovaných motohodín, spotreby nafty a pod.
- vykonávanie činností vedúceho posunu v zmysle platných predpisov a poriadkov
- vykonávanie komerčných prác spojených s príchodom a odchodom vozňov z vlečky a vedenie prvotnej evidencie
- vykonávanie kontrolu zariadení vybavenia vlečky, vlakových súprav pri príchode a odchode z vlečky
- vykonávanie správnych plombovaní naložených i prázdnych vozňov
- na pokyn prestavovanie výmen, výkoľajok a stavanie jazdnej cesty

- každý zamestnanec má 5 dní dovolenky nad rámec zákona
- zamestnávateľ prispieva na III. pilier DDS
- ponúkame flexibilný pracovný čas
- príspevok na stravovanie poskytujeme nad rámec zákona
- v ponuke máme aj iné zaujímavé benefity od externých partnerov

* Uvedená výška základnej zložky mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu vzťahujúcu sa na uvedenú pracovnú pozíciu pre kandidáta s min 2 odbornou praxou. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašou odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti. Zároveň si Vás dovoľujeme informovať, že budeme kontaktovať len tých kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritéria na túto pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

2

- potrebné sú minimálne 2-ročné skúsenosti na obdobnej pozícii
- zdravotná a psychická spôsobilosť
- zodpovednosť, samostatnosť, bezpečnosť pri práci

Slovenské elektrárne sú najväčším výrobcom elektriny na Slovensku a jedným z najväčších v strednej Európe. Prevádzkujú dve jadrové, 31 vodných, dve uhoľné a dve fotovoltické elektrárne s inštalovaným výkonom 4 081 MWe. Spoločnosť vyrába 90 % elektriny bez emisií skleníkových plynov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovenské elektrárne, a.s.
Mlynské nivy 47, Apollo Business Center II.
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Petra Kotyrová
E-mail: poslať životopis
ID: 3462794   Dátum zverejnenia: 4.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 900 EUR (brutto)* + variabilná zložka mzdy