Technik operatívnej inžinierskej podpory - strojná technológia

Miesto práce
Atómové elektrárne Bohunice
Pracovný pomer
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky
(brutto)

Pracovná náplň

  • Zabezpečovanie prevádzkyschopnosti, spoľahlivosti a pohotovosti zariadení a stavebných prvkov v rámci preventívnej, korektívnej údržby a modifikácií v zmysle odbornej spôsobilosti,
  • Analyzovanie príčin porúch, zlyhaní, odchýlok a nezhôd a ich nápravu v rámci korektívnej údržby zariadení,
  • Technická podpora systémových a komponentových inžinierov pri identifikácii, sledovaní stavu systémov a komponentov,
  • Technická podpora v zabezpečovaní prípravy údržbárskych výkonov na zariadeniach,
  • Vedenie príslušnej prevádzkovej dokumentácie,
  • Riadenie externých dodávateľov, v zmysle požiadaviek procesnej dokumentácie.

  • poskytuje inžiniersku podporu pri riešení nenominálnych prevádzkových stavov a pri odstraňovaní nezhôd na SKK vrátane spracovania dočasných zmien, špecifických postupov, vyplývajúcich z výsledkov skúšok,
  • spolupracuje a zúčastňuje sa pri príprave, realizácií modifikácií až po prevzatie a vyhodnotenie modifikovaného zariadenia do prevádzky,
  • spracováva rozbory a analýzy zistených nezhôd na zariadení, určuje príčiny zistených nezhôd, navrhuje nápravné opatrenia,
  • aktualizuje prevádzkovú dokumentáciu,
  • vyhodnocuje spisy realizácie údržby vrátane komplexnej dokumentácie pre akcie opráv a údržby,
  • spracováva neštandardné prevádzkové postupy, operatívne programy, vrátane ich revízie a validácie,
  • spolupracuje so systémovými a komponentovými inžiniermi.

Čo ponúkame

  • ponúkame zaujímavú prácu, odborný rast a stabilné zamestnanie
  • príspevok na DDS
  • 5 dní dovolenky naviac
  • ďalšie benefity v súlade s platnou Podnikovou kolektívnou zmluvou

Informácie o výberovom konaní

Pracovný pomer na dobu určitú s možnosťou predĺženia pracovného pomeru.

Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu, zašlite prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom na adresu Atómové elektrárne Bohunice, HR Business Partnering pre EBO, 919 31 Jaslovské Bohunice alebo e-mailom na adresu: [email protected]

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti. Proces obsadenia pracovnej pozície môže trvať niekoľko týždňov. Každý uchádzač o zamestnanie bude o stave jeho žiadosti informovaný, a to aktuálne pri zmene v procese výberového konania.
ID: 3305061  Dátum zverejnenia: 7.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: - v zmysle mzdovej politiky spoločnosti