Špecialista riadenia rizík

Miesto práce
Mlynské nivy 47
Pracovný pomer
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky
(brutto)

Pracovná náplň

  • metodické riadenie rizík a koordinácia opatrení na zníženie rizík
  • príprava reportingu pre vedenie spoločnosti
  • udržiavanie, aktualizácia a kontrola dodržiavania metodiky pre proces riadenia rizík
  • administratívne riadenie systému evidencie, zhromažďovania a hodnotenia významnosti identifikovaných rizík v celej spoločnosti
  • zabezpečovanie pravidelného samohodnotenia procesu Riadenia rizík
  • vyhodnocovanie rizík pre identifikované príležitosti
  • spolupráca pri hodnotení rizík pre vybrané projekty v rámci spoločnosti
  • koordinácia vypracovania a kontrola plnenia akčných plánov na zmiernenie a odstránenie významných rizík

Čo ponúkame

  • 5 dní dovolenky nad rámec zákona
  • príspevok na DDS
  • flexibilný pracovný čas
  • a iné

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce bude podľa dohody Bratislava, alebo Jaslovské Bohunice, alebo Mochovce.

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, neváhajte nám zaslať svoj životopis.
Zároveň si Vás dovoľujeme informovať, že budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorý vyhovujú stanoveným kritériám.
ID: 3277021  Dátum zverejnenia: 21.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1400 EUR *(brutt) Uvedená výška predstavuje minimálnu garantovanú sumu vzťahujúcu sa na pracovnú pozíciu pre kandidáta s nižšie uvedenou odbornou praxou. Skutočná suma zákl.zložky mzdy bude upravená v súlade s Vašou odbornou praxou a odbornými znalosťami