Majster zmenový - SKR (Ref. č.: A1160.70001)

Atómové elektrárne Bohunice, 919 31 Jaslovské Bohunice, Trnavský kraj
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie, vedenie a kontrola podriadených pracovníkov,
• Obsluha zariadenia prostredníctvom poverených pracovníkov,
• Výkon predpísaných periodických meraní, skúšok, opráv, revízií na zariadeniach podľa plánu a platných predpisov,
• Starostlivosť o materiálové vybavenie, poskytovanie a používanie osobných ochranných pracovných prostriedkov a pracovných pomôcok,
• Vypracovanie hodnotenia rizika v rozsahu zaisťovania.

- ponúkame zaujímavú prácu, odborný rast a stabilné zamestnanie
- príspevok na DDS
- 5 dní dovolenky naviac
- ďalšie benefity v súlade s platnou Podnikovou kolektívnou zmluvou

Pracovný pomer na dobu určitú s možnosťou predĺženia pracovného pomeru.

Miesto výkonu práce Jaslovské Bohunice.

Termín nástupu - dohodou v súvislosti s ukončením výberového procesu.

Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu, zašlite prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom na adresu Atómové elektrárne Bohunice, HR Business Partnering pre EBO, 919 31 Jaslovské Bohunice alebo e-mailom na adresu: lenka.hrivnakova@seas.sk .

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti. Proces obsadenia pracovnej pozície môže trvať niekoľko týždňov. Každý uchádzač o zamestnanie bude o stave jeho žiadosti informovaný, a to aktuálne pri zmene v procese výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické (elektro)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Počet rokov praxe

3

• MS Office – používateľ,
• Prax 3 roky v odbore SKR,
• Spôsobilosť pre prácu vo výškach a nad voľnou hĺbkou,
• Psychická pracovná spôsobilosť na majstra,
• Zdravotná spôsobilosť pre prácu s ionizujúcim žiarením,
• ŠVS III. kategória – výhodou,
• Efektivita riešení, komunikácia, flexibilita, zvládanie krízových situácií, spolupráca, samostatnosť, zodpovednosť, orientácia na detail, presnosť, odolnosť voči stresu.

Slovenské elektrárne sú najväčším výrobcom elektriny na Slovensku a jedným z najväčších v strednej Európe. Prevádzkujú dve jadrové, 31 vodných, dve uhoľné a dve fotovoltické elektrárne s inštalovaným výkonom 4 081 MWe. Spoločnosť vyrába 90 % elektriny bez emisií skleníkových plynov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovenské elektrárne, a.s.
Atómové elektrárne Bohunice
919 31 Jaslovské Bohunice
ID: 3261337   Dátum zverejnenia: 5.12.2017