Prevádzkový elektrikár bloku jadrovej elektrárne

Miesto práce
Atómové elektrárne Mochovce
Pracovný pomer
Termín nástupu
01.02.2018
Mzdové podmienky
(brutto)

Pracovná náplň

  • Zabezpečuje prevádzku elektročasti technologického zariadenia v zmysle odbornej spôsobilosti.
  • Vykonáva identifikáciu a špecifikáciu závad na zariadeniach. Zabezpečuje zaisťovanie elektrických zariadení pred ich opravou a odistenie po oprave.
  • Vykonáva prehliadky zvereného elektrozariadenia, kontroluje a manipuluje na zverenom zariadení, sleduje poruchovú signalizáciu, rieši odstránenie porúch.
  • Vykonáva striedanie pohonov, skúšky priechodnosti signálov, meranie izolačného odporu.
  • Vykonáva zaisťovanie/ odisťovanie zariadenia v jeho operatívnej správe, odovzdáva a preberá elektrické zariadenia do opravy a z opravy.
  • Vykonáva obsluhu pomocných systémov generátorov (tesniaci olej, chladiaca voda, plynové hospodárstvo ).
  • Dodržiava platné predpisy súvisiace s vykonávanou činnosťou, určené technologické a pracovné postupy.

Čo ponúkame

  • práca v stabilnej spoločnosti
  • profesiový a odborný rast
  • zaujímavý sociálny program

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu zašlite štrukturovaný životopis na kontaktnú osobu.

K životopisu pripojte prosím, nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov:
Súhlasím, aby spoločnosť Slovenské elektrárne a.s. spracovávala, spravovala a archivovala moje osobné údaje v poskytnutých dokumentoch v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nemôžeme odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky uvedené kritériá na pracovnú pozíciu.
ID: 3235254  Dátum zverejnenia: 7.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohoda