Hľadáme autorizovaného projektanta - stavebného inžiniera do elektrárne v Jaslovských Bohuniciach (Ref. č.: A0200.00301)

Atómové elektrárne Bohunice, 919 31 Jaslovské Bohunice, Trnavský kraj
Termín nástupu
01.02.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
v zmysle mzdovej politiky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Pripomienkovanie a uplatňovanie požiadaviek týkajúcich sa prevencie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci v projektovej dokumentácii a jej zmenách,

- Vypracovanie súhrnného plánu bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, ktorý stanovuje pravidlá na vykonávanie prác na stavenisku, na ktorom bude súčinnosť prác viac ako jedného zamestnávateľa, pričom plán obsahuje aj osobitné opatrenia pre jednotlivé práce s osobitným nebezpečenstvom,

- Vypracovávanie podkladov, ktoré obsahujú príslušné informácie o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci, ktoré je potrebné zohľadňovať pri všetkých ďalších prácach.

Iné výhody

- ponúkame zaujímavú prácu, odborný rast a stabilné zamestnanie
- príspevok na DDS
- 5 dní dovolenky naviac
- ďalšie benefity v súlade s platnou Podnikovou kolektívnou zmluvou

Pracovný pomer na dobu určitú - 1 rok s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú.

Miesto výkonu práce: Jaslovské Bohunice

Ďakujeme všetkým uchádzačom o pracovnú pozíciu v lokalite Jaslovské Bohunice. Po Ukončení inzercie budú došlé životopisy starostlivo posudzované s ohľadom na plnenie všetkých kvalifikačných predpokladov. O procese a priebehu výberového konania Vás budeme aktuálne informovať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, autorizovaný projektant

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

10

• MS Office, SAP, sieťové aplikácie,
• Odborná spôsobilosť – autorizovaný projektant v zmysle Zákona 138/1992 Zb. o autorizovaných architektoch a autorizovaných stavebných inžinieroch,
• Znalosti legislatívy v oblasti BOZP, OPP a ostatné súvisiace predpisy,
• Zdravotná a psychická spôsobilosť
• Zodpovednosť, samostatnosť, tímová kooperácia, analytické myslenie, zmysel pre detail.

Slovenské elektrárne sú najväčším výrobcom elektriny na Slovensku a jedným z najväčších v strednej Európe. Prevádzkujú dve jadrové, 31 vodných, dve uhoľné a dve fotovoltické elektrárne s inštalovaným výkonom 4 081 MWe. Spoločnosť vyrába 90 % elektriny bez emisií skleníkových plynov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovenské elektrárne, a.s.
Atómové elektrárne Bohunice
919 31 Jaslovské Bohunice
ID: 3210644   Dátum zverejnenia: 18.12.2017   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   v zmysle mzdovej politiky