Špecialista náboru a personalista

Miesto práce
Mochovce
Pracovný pomer
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky
(brutto)

Pracovná náplň

Vašou úlohou bude:
  • komunikácia s manažérmi, zisťovanie ich náborových požiadaviek
  • vyhľadávanie vhodných kandidátov (formou inzercie, priamym oslovovaním, resp. spolupráca s personálnymi agentúrami)
  • selekcia životopisov, organizácia pohovorov, spätná väzby pre manažérov aj pre kandidátov
  • samostatné vedenie výberových konaní
  • účasť na iných projektoch v rámci riadenia ľudských zdrojov ako sú napr.: hodnotenie zamestnancov, prieskum klímy zamestnancov, zmeny v organizačnej štruktúre, pomoc manažérom pri otázkach riadenia ľudských zdrojov
  • administratívna podpora v personálnej oblasti, vypracovávanie reportov a podkladov pre nadriadeného

Čo ponúkame

  • možnosť profesionálneho i kariérneho rastu
  • možnosť získania nadnárodných skúseností a medzinárodnej kariéry
  • zaujímavé tréningové programy
  • atraktívny sociálny program
  • práca v náročnom multikulturálnom prostredí

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu, zašlite prosím štruktúrovaný životopis v slovenskom a anglickom jazyku e-mailom na [email protected]

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov. Za pochopenie ďakujeme
ID: 1296596  Dátum zverejnenia: 18.7.2012