Prevádzkový technik / Technológ

SLOVENSKÉ CUKROVARY, s.r.o.

Miesto práce
Slovenské cukrovary s.r.o., Cukrovarská, Sereď
Termín nástupu
Podľa dohody
od 1500 € (finálna mzda bude upravená v závislosti od znalostí a odborných skúseností vybraného kandidáta), 13. a 14. plat, mimoriadne odmeny, naturálna mzda, dodatková dovolenka, príspevok na DDS, príspevok na dopravu a mnoho iných

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Pripraviť strojnotechnologické zariadenie cukrovaru na plynulú prevádzku počas kampane s cieľom dosiahnuť čo najlepšie výsledky pri optimálne vynaložených nákladoch
* Počas kampane zabezpečiť výrobu cukru v požadovanej kvalite a množstve pri dodržaní optimálnych nákladov a viesť podriadených k tomuto cieľu
* Pripraviť a realizovať pridelené projekty pri minimálnych nákladoch a pri dodržaní BOZP, eviromentálnych a zákonných predpisov
* V čase repnej kampane zodpovedá za plnenie kvantitatívnych a kvalitatívnych výrobných ukazovateľov na zmene
* Zodpovedá za obsluhu technologických zariadení v kampani
* Zodpovedá za zverené oddelenie a zmenu
* Zodpovedá za plnenie pracovných úloh zamestnancov na zverenom oddelení, ich zmenu a taktiež aj koordináciu
* Zodpovedá za bezpečnosť, hygienu a ochranu životného prostredia na zverenom oddelení
* Zodpovedá za plnenie ISO smerníc
* Zodpovedá za realizáciu plnenia plánu údržby výroby a investícií podľa ročného plánu v limite nákladov a času
* V čase kampane zaisťuje včasné odstraňovanie porúch technologického procesu výroby
* Zabezpečuje technické podmienky výroby a jednotlivých strojných súčastí a celkov

Prečo budete spokojný s prácou v našej firme?
* Budete pracovať v stabilnej firme s vyše 110 ročnou tradíciou
* Budete pracovať vo firme, ktorej sa darí a ktorá sa dokáže podeliť so svojimi úspechmi aj so zamestnancami (13. a 14. plat, mimoriadne odmeny)
* Budeme sa starať o Váš rozvoj (odborné školenia)
* Budeme spolu tráviť aj voľné chvíle (spoločné výlety pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov)
* Ak budete mať náklady spojené s cestovaním do práce, radi Vám na ne prispejeme
* Už teraz myslíme s Vami na to, aby ste mali istotu aj na dôchodku (príspevok na DDS)
* Pri významných životných udalostiach (životné a pracovné jubileum, svadba, narodenie dieťaťa, odchod do dôchodku a pod.) od nás okrem gratulácie dostanete aj finančný príspevok
* S nami si osladíte život a to doslova! (dostanete od nás naturálnu odmenu vo forme viac ako 100kg cukru ročne)
* 20 dní dovolenky niekedy naozaj nestačí, preto Vám ponúkneme 3 - 7 dní dovolenky navyše
* Nie nadarmo sa hovorí - "zdravie na prvom mieste" - my sme si toho plne vedomí a preto ponúkame našim zamestnancom nadštandardné preventívne prehliadky vo vybraných súkromných zdravotných zariadeniach

Žiadosti spolu so životopisom zasielajte mailom na adresu [email protected] .
Zaslaním svojho životopisu dávate súhlas so pracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle GDPR a v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov. Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Chemické, potravinársky technológ, strojný technológ

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

* Prax v potravinárskej prevádzke
* Znalosti systémov manažérstva kvality (ISO, HACCP, IFS)
* Skúsenosti s technológiou
* Snaha zdokonaľovať sa
* Komunikatívnosť
* Tímová práca
* Samostatnosť, flexibilita, zmysel pre detail, ochota učiť sa nové veci

Počas vyše storočnej existencie zamestnávala naša spoločnosť viac než 20 tisíc zamestnancov. Prežila dve svetové vojny aj dve celosvetové hospodárske krízy a naďalej sa úspešne rozvíja. Spoločnosť patrí medzi najväčšie potravinárske podniky na Slovensku, je členom medzinárodného koncernu AGRANA a patrí medzi podniky s najdlhšou tradíciou výroby na Slovensku. Spoločnosť v posledných rokoch diverzifikovala a stala sa jedným z najväčších exportérov agrokomodít na Slovensku. Svoju pozíciu na trhu si upevňujeme aj vďaka tomu, že si zakladáme na filozofii, ktorá venuje osobitnú pozornosť svojim zamestnancom.
"Ako nadnárodná spoločnosť sme veľmi hrdí na náš rôznorodý pracovný tým a preto kladieme veľký dôraz na rovnaké príležitosti a rôznorodosť.
Vítame a podporujeme každého, kto sa chce uplatniť sa v našej spoločnosti, bez ohľadu na vek, zdravotné obmedzenie, etnický pôvod, pohlavie, náboženstvo alebo sexuálnu orientáciu."

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3497649  Dátum zverejnenia: 13.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1500 € (finálna mzda bude upravená v závislosti od znalostí a odborných skúseností vybraného kandidáta), 13. a 14. plat, mimoriadne odmeny, naturálna mzda, dodatková dovolenka, príspevok na DDS, príspevok na dopravu a mnoho iných