Zámočník - zvárač

SLOVENSKÉ CUKROVARY, s.r.o.

Miesto práce
Cukrovarská 726, 926 01 Sereď
Termín nástupu
Podľa dohody
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 4,80 €/hod. (finálna mzda bude upravená v závislosti od znalostí a preukázateľnosti odborných skúseností vybraného kandidáta), 13. a 14. plat, mimoriadne odmeny, naturálna mzda, dodatková dovolenka, príspevok na DDS, príspevok na dopravu a mnoho iných

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Realizuje údržbu a opravy zariadení.
Podieľa sa na návrhoch pri odstraňovaní závad na zariadeniach.
Zodpovedá za prevedenú prácu a stav strojného zariadenia, na ktorom previedol opravu.
Počas repnej kampane vykonáva inšpekčnú činnosť, odstraňuje poruchy alebo obsluhuje technologické zariadenia.
Spolupracuje na organizácií práce s kampaňovými zamestnancami.
Obsluhuje cukrovarnícke zariadenia.
Vykonáva údržbu na všetkých prevádzkach cukrovaru.
Vykonáva zváračské práce.

Prečo budete spokojný s prácou v našej firme?
- budete pracovať v stabilnej firme s vyše 110 ročnou tradíciou
- budete pracovať vo firme, ktorej sa darí a ktorá sa dokáže podeliť so svojimi úspechmi aj so zamestnancami (13. a 14. plat, mimoriadne odmeny)
- budeme sa starať o Váš rozvoj (odborné školenia)
- budeme spolu tráviť aj voľné chvíle (spoločné výlety pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov)
- ak budete mať náklady spojené s cestovaním do práce, radi Vám na ne prispejeme
- už teraz myslíme s Vami na to, aby ste mali istotu aj na dôchodku (príspevok na DDS)
- pri významných životných udalostiach (životné a pracovné jubileum, svadba, narodenie dieťaťa, odchod do dôchodku a pod.) od nás okrem gratulácie dostanete aj finančný príspevok
- s nami si osladíte život a to doslova! (dostanete od nás naturálnu odmenu vo forme viac ako 100kg cukru ročne)
- 20 dní dovolenky niekedy naozaj nestačí, preto Vám ponúkneme 3 - 7 dní dovolenky navyše
- nie nadarmo sa hovorí - "zdravie na prvom mieste" - my sme si toho plne vedomí a preto ponúkame našim zamestnancom nadštandardné preventívne prehliadky vo vybraných súkromných zdravotných zariadeniach

Žiadosti spolu so životopisom zasielajte mailom na adresu simona.jackova@agrana.com .
Zaslaním svojho životopisu dávate súhlas so pracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle GDPR a v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov. Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2018 (ostáva ešte 43 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

Samostatnosť, dochvíľnosť, zodpovednosť.
Platný zváračský preukaz.
Prax s obsluhou turbíny výhodou.

Počas vyše storočnej existencie zamestnávala naša spoločnosť viac než 20 tisíc zamestnancov. Prežila dve svetové vojny aj dve celosvetové hospodárske krízy a naďalej sa úspešne rozvíja. Spoločnosť patrí medzi najväčšie potravinárske podniky na Slovensku, je členom medzinárodného koncernu AGRANA a patrí medzi podniky s najdlhšou tradíciou výroby na Slovensku. Spoločnosť v posledných rokoch diverzifikovala a stala sa jedným z najväčších exportérov agrokomodít na Slovensku. Svoju pozíciu na trhu si upevňujeme aj vďaka tomu, že si zakladáme na filozofii, ktorá venuje osobitnú pozornosť svojim zamestnancom.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Cukrovarská 726
926 01 Sereď

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Simona Jacková
Tel.: +421317884130
E-mail: poslať životopis
ID: 3437802   Dátum zverejnenia: 9.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 4,80 €/hod. (finálna mzda bude upravená v závislosti od znalostí a preukázateľnosti odborných skúseností vybraného kandidáta), 13. a 14. plat, mimoriadne odmeny, naturálna mzda, dodatková dovolenka, príspevok na DDS, príspevok na dopravu a mnoho iných