Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Slovenské Centrum Tkanív a Buniek, s.r.o.

Manažér tkanivového zariadenia

Slovenské Centrum Tkanív a Buniek, s.r.o., vysoko inovatívna spoločnosť zameraná na vývoj a výrobu liečivých prípravkov modernej terapie a spracovanie buniek , hľadá pre svoju centrálu v Bratislave vhodného kandidáta na pozíciu:

Náplň práce:

Vedenie telefonickej a e-mailovej komunikácie s klientmi a odberovými organizáciami

Koordinovanie dopravy tkanív
Prijímanie a kontrola odobratých tkanív
Objednávanie laboratórnych vyšetrení
Vedenie administratívnej agendy tkanivového zariadenia
Vybavovanie potrebných povolení u štátnych organizácii
Pripravovanie reportov
Spolupráca s Key Account Managermi

Požiadavky:

Minimálne SŠ vzdelanie s maturitou, výhodou je zdravotné vzdelanie
Znalosť MS Office (najmä Word, Excel)
Silný zmysel pre organizáciu a cit pre detail
Časová flexibilita
Komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, ochota učiť sa novým veciam
Nástup ihneď

Čo Vám ponúkame:

Zmluvu na dobu určitú na 1 rok s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú
Práca na plný úväzok
Odpovedajúce platobné podmienky

Ak Vás zaujala naša ponuka, neváhajte nám zaslať Váš životopis. Budeme sa tešiť na stretnutie s Vami.

Kontakt:

Ing. Rudolf Horák

Tel.: +421 905 378 729

SCTB, s.r.o.

Tematínska 5/A

85105 Bratislava

Kontakt

ID: 3207758   Dátum zverejnenia: 6.10.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.