Zdravotný laborant

SLOVENSKÁ ZDRAVOTNÍCKA UNIVERZITA

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
15.06.2018
funkčný plat v zmysle Zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- základné analýzy biologického materiálu na základe pripravených a dodržiavaných postupov
- ovládanie bežnej analytickej techniky ( biochemický analyzátor, hematologický analyzátor, koagulačný analyzátor a pod.
- príprava základných roztokov a chemikálií potrebných k analyzam
- základné posúdenie parametrov vnútornej kontroly analytickej spoľahlivosti
- zodpovednosť za čistotu a základnú údržbu prístrojov a pracovných stolov na úseku
- účasť na administratívnej činnosti laboratória
- odborné a metodické vedenie vedúcou laboratória

Informácie o výberovom konaní

Zastupovanie počas MD/RD

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

SZŠ v odbore zdravotný laborant alebo Bc. stupeň Laboratórne vyšetrovacie metódy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- špecializácia v odbore biochémia je výhodou
- prax v laboratóriu je vítaná
- vzťah k práci v laboratóriu
- pozitívny vzťah k výpočtovej technike a laboratórnym prístrojom
- samostatnosť, spoľahllivosť

Vysokoškolská pedagogická činnosť pregraduálneho a postgraduálneho vzdelávania v oblasti medicínskych a nelekárskych odborov, vedecko - výskumná činnosť.
ID: 3390126  Dátum zverejnenia: 16.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: funkčný plat v zmysle Zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme