Kardiológ

SLOVENSKÁ ZDRAVOTNÍCKA UNIVERZITA

Miesto práce
Limbová 14, 833 03 Bratislava 37, Bratislava
Termín nástupu
15.05.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

· diagnostika a liečba pacientov so srdcovo-cievnymi ochoreniami v rámci primárnej ako aj sekundárnej prevencie - anamnéza, fyzikálne vyšetrenie, EKG
· dispenzarizácia pacientov so srdcovo - cievnymi ochoreniami, poruchami srdcového rytmu a ich monitorovanie
· nefarmakologická liečba, edukácia o rizikových faktoroch, životospráve
· farmakologická konzervatívna liečba pacientov s chronickými ochoreniami, vrátane rizikových faktorov, životosprávy a životného štýlu
· pravidelné monitorovanie liečby a sledovaných parametrov pri konzervatívnej liečbe
· poradenstvo a konzultačné služby, prípadne reedukácia
· neinvazívne vyšetrovacie metódy neinvazívnej kardiológie - 24 hodinový tlakový a EKG holter, echokardiografické vyšetrenie

Ponúkame:
- priestory ambulancie s vybavením
- zdravotnú sestru
- kmeň pacientov (cca 1000)

Informácie o výberovom konaní

Požadujeme:
odbornú prax vrátane 24 hodinového tlakového a EKG holterovho monitoringu, echokardiografického vyšetrenia

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné lekárstvo, špecializačná skúška v odbore kardiológia

- Vysoká odbornosť
- Pracovné nasadenie

Vysokoškolská pedagogická činnosť pregraduálneho a postgraduálneho vzdelávania v oblasti medicínskych a nelekárskych odborov, vedecko - výskumná činnosť.
ID: 3360022  Dátum zverejnenia: 13.4.2018