Vedúci/a oddelenia výkazníctva

Slovenská záručná a rozvojová banka, a. s.

Miesto práce
Štefánikova, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 950 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy od 1.950,- Eur/mesačne; finálna mzda je predmetom našej vzájomnej dohody v závislosti od praxe, skúseností a individuálnych schopností uchádzača. Okrem základnej mzdy banka poskytuje 13. plat a ďalšie finančné odmeny- kvartálne bonusy, vo významných čiastkach počas roka (priemerná celková mesačná mzda je približne vo výške 2.500,- EUR/mesiac brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naše stabilné a dobre zabehnuté oddelenie výkazníctva k sebe privíta novú posilu- odborníka na bankové výkazníctvo a pohodového človeka, ktorý by zároveň rád prevzal zodpovednosť aj za chod menšieho oddelenia.

Hľadáme človeka už skúseného v oblasti legislatívneho výkazníctva (z bankovej sféry), príp. kontrolingu/ interného auditu (bankovníctvo), hoci v rámci zaúčania môže rátať s našou plnou podporou.

Na tejto pozícií sa budete venovať najmä:

- komplexnému spracovaniu legislatívneho výkazníctva pre NBS a Štatistický úrad,
- vypracovaniu hlásení za oblasť obozretného podnikania bánk a finančného výkazníctva a s tým súvisiaci pravidelný reporting (potrebná znalosť anglického jazyka na prácu s textom),
- zostavovaniu účtovných závierok v súlade s medzinárodnými štandardmi finančného výkazníctva,
- vypracovaniu stanovísk v oblasti legislatívneho výkazníctva a sledovaniu noviniek v tomto odbore,
- vedenie menšieho tímu kolegov.

- garantovaný 13. plat
- motivačný bonusový systém
- týždeň dovolenky nad rámec Zákonníka práce
- pružná pracovná doba (skrátený pracovný týždeň 37,5 hod.) a možnosť práce z domu
- stravné lístky hradené v plnej výške zamestnávateľom (aj počas neprítomnosti v práci)
- mesačný príspevok na dopravu
- ročný príspevok na relax
- zvýhodnená náhrada príjmu počas PN
- odmeny pri jubileách
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- Multisport karta

V prípade, že máte záujem o túto pozíciu, kliknite na: "Poslať spoločnosti životopis", vyplňte prihlasovací formulár a pripojte svoj životopis.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať uchádzačov spĺňajúcich požiadavky na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Účtovníctvo - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

bankové výkazníctvo/kontroling/interný audit (bankovníctvo)/základy účtovníctva

Počet rokov praxe

3

AKÝ PROFIL UCHÁDZAČA HĽADÁME?

- prax v oblasti bankového výkazníctva, príp. kontrolingu/ interného auditu (bankovníctvo) podmienkou
- základy účtovníctva veľkou výhodou
- prax na manažérskej/vedúcej pozícii veľkou výhodou
- anglický jazyk (mierne pokročilý) podmienkou (schopnosť porozumieť textu, nie hovorová angličtina)
- veselá povaha, ktorá má chuť svoje znalosti ďalej vyšperkovať práve u nás

Slovenská záručná a rozvojová banka podporuje podnikanie na Slovensku v súlade s hospodárskou politikou štátu. Zameriava sa predovšetkým na rozvoj malého a stredného podnikania, poľnohospodárskych subjektov, ale aj na financovanie miest a obcí a obnovu bytových domov.
Vo svojej strednodobej vízii chce banka neustále pomáhať pri rozvoji malého a stredného podnikania formou úverov a záruk.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4547336  Dátum zverejnenia: 16.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 950 EUR/mesiac