Špecialista prevádzkových služieb (príležitosť aj pre šikovných absolventov)

Slovenská záručná a rozvojová banka, a. s.

Miesto práce
Štefánikova, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 450 EUR/mesiacOkrem základnej mzdy banka poskytuje 13. plat a ďalšie významné finančné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš odbor prevádzkových služieb k sebe hľadá novú posilu, ktorá bude mať na starosti správu a evidenciu majetku banky, prevádzku vozového parku (vodičský preukaz sk. B podmienkou) a logistiku zásobovania.

Pozícia sa bude páčiť praktickému, pohotovému a samostatnému kandidátovi, ktorého zaujíma prevádzkový chod banky, je rád v pohybe, k úlohám pristupuje optimisticky a s dobrou náladou a ocení aj rôznorodosť agendy, ktorá ho u nás čaká.

Medzi hlavné činnosti patrí:

- správa vozového parku (údržba, servisy, poistné udalosti),
- zastrešovanie systému evidencie hmotného majetku banky,
- zabezpečenie nákupu nábytku a kancelárskych potrieb,
- spracovanie faktúr a objednávok (práca v systéme SAP),
- spolupráca pri tvorbe a aktualizácií vnútorných smerníc,
- občasné vycestovanie v rámci regionálnych pobočiek banky.

- garantovaný 13. plat
- motivačný bonusový systém
- týždeň dovolenky nad rámec Zákonníka práce
- pružná pracovná doba (skrátený pracovný týždeň 37,5 hod.) a možnosť práce z domu
- stravné lístky hradené v plnej výške zamestnávateľom (aj počas neprítomnosti v práci)
- mesačný príspevok na dopravu
- ročný príspevok na relax
- zvýhodnená náhrada príjmu počas PN
- odmeny pri jubileách
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- Multisport karta

V prípade Vášho záujmu o pracovnú pozíciu, zašlite prosím svoj životopis v slovenskom jazyku a súhlas na spracovanie osobných údajov na adresu spoločnosti prostredníctvom pracovného portálu Profesia.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

AKÝ PROFIL UCHÁDZAČA HĽADÁME:

- vodičský preukaz sk. B podmienkou
- znalosti a záujem o automobilovú oblasť
- skúsenosti s odborným typom agendy veľkou výhodou
- skúsenosť s prácou v systéme SAP výhodou
- praktický typ, so zmyslom pre samostatnosť, dôslednosť a flexibilitu
- tímový hráč

Slovenská záručná a rozvojová banka podporuje podnikanie na Slovensku v súlade s hospodárskou politikou štátu. Zameriava sa predovšetkým na rozvoj malého a stredného podnikania, poľnohospodárskych subjektov, ale aj na financovanie miest a obcí a obnovu bytových domov.
Vo svojej strednodobej vízii chce banka neustále pomáhať pri rozvoji malého a stredného podnikania formou úverov a záruk.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4513547  Dátum zverejnenia: 15.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 450 EUR/mesiac