Špecialista pre komunikáciu/PR (junior)

Slovenská záručná a rozvojová banka, a. s.

Miesto práce
Štefánikova 27, Staré Mesto
Termín nástupu
dohodou
1 450 EUR/mesiacOkrem základnej mzdy banka poskytuje 13. plat a ďalšie finančné odmeny vo významných čiastkach počas roka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu podpory kancelárie nášho generálneho riaditeľa privítame novú posilu- komunikatívnu a šikovnú osobu, so znalosťou bankového prostredia a ideálne s predchádzajúcou skúsenosťou z oblasti PR/médií.

Na tejto pozícií sa budete venovať nielen PR a komunikačným aktivitám, ale aj administratívnej činnosti.

Vašou náplňou práce bude:
- administratívna a manažérska podpora kancelárie generálneho riaditeľa (účasť na
strategických a operatívnych stretnutiach s riadiacimi orgánmi banky a zástupcami
jednotlivých odborov, tvorba zápisov, harmonogramov úloh a sledovanie ich
dodržiavania),
- príprava mediálnych textov, prezentácií, tlačových správ a článkov,
- udržiavanie prehľadu publikovaných výstupov v médiách a príprava mediálnych analýz,
- komunikácia, udržiavanie a budovanie vzťahov s médiami,
- organizovanie tlačových konferencií a iných mediálnych akcií

- garantovaný 13. plat
- motivačný bonusový systém
- týždeň dovolenky nad rámec Zákonníka práce
- pružná pracovná doba (skrátený pracovný týždeň 37,5 hod.) a možnosť práce z domu
- stravné lístky hradené v plnej výške zamestnávateľom (aj počas neprítomnosti v práci)
- mesačný príspevok na dopravu
- ročný príspevok na relax
- zvýhodnená náhrada príjmu počas PN
- odmeny pri jubileách
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- Multisport karta

V prípade, že máte záujem o túto pozíciu, kliknite na: "Poslať spoločnosti životopis", vyplňte prihlasovací formulár a pripojte svoj životopis.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať uchádzačov spĺňajúcich požiadavky na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

médiá/PR

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

médiá/PR (ideálne z oblasti finančíctva)

AKÝ PROFIL UCHÁDZAČA HĽADÁME?

- znalosť bankového prostredia
- skúsenosť s PR/médiami a administratívou
- kreativita a cit pre prácu so slovom/textami
- dobré komunikačné zručnosti a príjemné vystupovanie
- organizačný talent, zmysel pre dôslednosť a zodpovednosť

Slovenská záručná a rozvojová banka podporuje podnikanie na Slovensku v súlade s hospodárskou politikou štátu. Zameriava sa predovšetkým na rozvoj malého a stredného podnikania, poľnohospodárskych subjektov, ale aj na financovanie miest a obcí a obnovu bytových domov.
Vo svojej strednodobej vízii chce banka neustále pomáhať pri rozvoji malého a stredného podnikania formou úverov a záruk.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4374399  Dátum zverejnenia: 6.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 450 EUR/mesiac