Finančný/administratívny manažér – zahraničné grantové schémy

Slovenská technická univerzita

Miesto práce
Vazovova 5, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiac1 500 EUR / mesiac, podľa zákona č. 553/2003 Z.z. – Zákon o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme. Konečná výška platu je závislá od odbornej praxe a individuálnych schopností zamestnanca.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 - koordinovať a kontrolovať finančnú implementáciu projektov zahraničných grantových schém s dôrazom na rámcové programy Európskej komisie,

 - aktívne spolupracovať na príprave a implementácií projektov po finančnej a administratívnej stránke,

 - interná kontrola dodržiavania správnej implementačnej praxe a návrh opatrení,

 - zúčastňovať sa na konferenciách a iných podujatiach týkajúcich sa zahraničných projektov,

 - podpora a asistencia pri implementácii medzinárodných projektov.

- zázemie stabilnej a dlhodobo etablovanej inštitúcie

- flexibilný pracovný čas

- mladý kolektív

- perspektívne zamestnanie v dynamicky rozvíjajúcej sa oblasti

- možnosť využívať ubytovacie kapacity a športoviská inštitúcie

- doplnkové dôchodkové poistenie

- 5 dní dovolenky nad rámec ZP

• vysokoškolské vzdelanie II. Stupňa ekonomického/finančného zamerania výhodou
• anglický jazyk – aktívna komunikácia slovom aj písmom na dennej báze,
• ďalší jazyk výhodou
• prax v oblasti finančného manažmentu z rámcových programov Európskej komisie výhodou
• MS Office (doc, xls, ppt) - pokročilý,
• Skúsenosti s databázami a portálmi ECAS výhodou
Svoje CV prosím posielajte na uvedenú emailovú adresu. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky. Ďakujeme za prejavený záujem u nás pracovať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické/finančné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

 - analytické myslenie, orientácia na detail,

- schopnosť prioritizovať si úlohy a pracovať pod tlakom,

- tímový hráč s pozitívnym prístupom k práci – „can do attitude“

Slovenská technická univerzita v Bratislave, najväčšia technická univerzita na Slovensku, je moderná európska vzdelávacia a výskumná inštitúcia. Má 7 fakúlt a 1 univerzitný ústav, na ktorých študuje cca 13 000 študentov. Univerzita poskytuje komplexný a moderný systém vysokoškolského vzdelávania, výskumu, spoluprácu s praxou a transfer poznatkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Petra Hrehušová
Tel.: +421917669524
E-mail: poslať životopis
ID: 4813543  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac