Referent/ka študijnej agendy

Slovenská technická univerzita

Miesto práce
Vazovova 5, Bratislava
Termín nástupu
01.06.2024, prípadene dohodou
1 400 EUR/mesiacod 1 400 EUR / mesiac, podľa zákona č. 553/2003 Z.z. – Zákon o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme. Konečná výška platu je závislá od odbornej praxe a individuálnych schopností zamestnanca.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje výkon odborných prác v oblasti vzdelávania, študijnej a sociálnej agendy študentov vysokej školy, vrátane spracovania štatistických zisťovaní, prehľadov, analýz, výkazov a pod. za univerzitu.
Priamo zabezpečuje alebo spolupracuje pri činnostiach:
- príprava interných predpisov STU a usmernení v oblasti vzdelávania,
- uznávanie dokladov o vzdelaní,
- akreditácia vzdelávacích programov celoživotného vzdelávania vrátane vydávania osvedčení,
- príprava výročnej správy o vzdelávaní za STU,
- príprava dokladov o absolvovaní štúdia, vydávaní duplikátov a výpisov a vedie ich evidenciu,
- promócie absolventov doktorandského štúdia a akademické obrady STU,
- ocenenia rektora študentom a učiteľom,
- podklady pre rozhodovanie rektora o úprave školného,
- štipendiá priznávané rektorom a ďalšie štipendiá,
- príprave harmonogramu prijímacieho konania, akademického roka a tlače dokladov a promócií,
- aktualizácia a inovácia celouniverzitnej webovej stránky v oblasti vzdelávania a sociálnej podpory v slovenskom aj anglickom jazyku.

- zázemie stabilnej a dlhodobo etablovanej inštitúcie
- flexibilný pracovný čas, príjemné pracovné prostredie v centre mesta
- perspektívne zamestnanie
- možnosť využívať športoviská inštitúcie
- doplnkové dôchodkové poistenie
- 5 dní dovolenky nad rámec ZP

Slovenský jazyk minimálne na úrovni C1 (pokročilý) a Anglický jazyk na úrovni B1 (mierne pokročilý) je podmienkou, ovládanie ďalšieho cudzieho jazyka je výhodou.
Svoje CV prosím posielajte spolu s motivačným listom na uvedenú emailovú adresu. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky. Ďakujeme za prejavený záujem u nás pracovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Adobe Acrobat Pro - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Zodpovednosť, samostatnosť a schopnosť definovať priority, dobré komunikačné schopnosti a schopnosť tímovej spolupráce, iniciatíva a schopnosť adaptácie, záujem o odborný rast.
Výhodou sú:
- znalosť práce s redakčným systémom na úpravu internetových stránok BUXUS,
- znalosť práce s Akademickým informačným systémom (AIS), registatúrnym systémom IS MIS a ekonomickým systémom Magion,
- znalosť právnych predpisov a orientácia alebo prax v oblasti vysokoškolského vzdelávania.

Slovenská technická univerzita v Bratislave, najväčšia technická univerzita na Slovensku, je moderná európska vzdelávacia a výskumná inštitúcia. Má 7 fakúlt a 1 univerzitný ústav, na ktorých študuje cca 13 000 študentov. Univerzita poskytuje komplexný a moderný systém vysokoškolského vzdelávania, výskumu, spoluprácu s praxou a transfer poznatkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Petra Hrehušová
Tel.: +421917669524
E-mail: poslať životopis
ID: 4806922  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac