Funkcia vedúceho zamestnanca - kvestor

Slovenská technická univerzita

Miesto práce
Vazovova, Bratislava
Termín nástupu
1.6.2021
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rektor Slovenskej technickej univerzity v Bratislave, Vazovova 5, 812 43 Bratislava, v súlade §14 zákona NR SR č. 131/2002 Z.z. o vysokých školách a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Zásadami výberového konania na obsadzovanie pracovných miest vysokoškolských učiteľov, pracovných miest výskumných pracovníkov, funkcií profesorov a docentov a funkcií vedúcich zamestnancov na Slovenskej technickej univerzite v Bratislave vyhlasuje výberové konanie na obsadenie funkcie vedúceho zamestnanca - KVESTOR.

Kvestor zabezpečuje a zodpovedá za hospodársky a administratívny chod verejnej vysokej školy a koná v jej mene v rozsahu určenom rektorom.

- riadi a koordinuje činnosti útvarov ekonomického zamerania a útvaru ľudských zdrojov,
- manažérsky rieši priebeh verejného obstarávania,
- riadi a koordinuje činnosti v oblasti prevádzky a správy nehnuteľností.

- zázemie v stabilnej a dlhodobo etablovanej inštitúcii
- pružný pracovný čas
- zamestnanecké benefity vyplývajúce z kolektívnej zmluvy STU a kolektívnej zmluvy vyššieho stupňa

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov:
• písomná prihláška do výberového konania
• štruktúrovaný životopis
• stručný písomný zámer uchádzača(v bodoch, cca rozmer A4) v oblasti riadenia hospodárskeho a administratívneho chodu rektorátu a súčastí univerzity
• čestné vyhlásenie uchádzača o svojej spôsobilosti na právne úkony a bezúhonnosti
• súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zásad GDPR

Prihlášku s požadovanými dokladmi zasielajte do 18.05.2021 e-mailom na adresu:
[email protected], Jana Hnojčíková, Slovenská technická univerzita v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

10

Požadovaná dĺžka praxe:
• Minimálne 10 rokov praxe po získaní vysokoškolského vzdelania druhého stupňa
• Min. 3 roky praxe v riadiacej pozícii vo verejnoprávnej inštitúcii na základe § 9 ods. 3 Zákonníka práce a verejnoprávna inštitúcia je právnická osoba, o ktorej tak ustanovuje osobitný predpis
• Min. 1 rok praxe v riadiacej pozícii na verejnej vysokej škole

Podmienky:
• Znalosť platnej legislatívy pre oblasť vysokého školstva
• Znalosť a prax v uplatňovaní všeobecne záväzných právnych predpisov v oblasti riadenia hospodársko-ekonomických činností a pracovno-právnych vzťahov pri práci vo verejnom záujme je nevyhnutnou podmienkou
• Skúsenosti v riadení a koordinácii činností v oblasti prevádzky a správy nehnuteľností
• Skúsenosti v personálnom manažmente a riadení ľudských zdrojov, riadení útvarov ekonomického zamerania a priebehu verejných obstarávaní
• Manažérske, prezentačné, organizačné a komunikačné schopnosti
• Vysoké pracovné nasadenie
• Spoľahlivosť, občianska a morálna bezúhonnosť
• Pracovná prax v prostredí STU výhodou

Slovenská technická univerzita v Bratislave, najväčšia technická univerzita na Slovensku, je moderná európska vzdelávacia a výskumná inštitúcia. Má 7 fakúlt a 1 univerzitný ústav, na ktorých študuje cca 13 000 študentov. Univerzita poskytuje komplexný a moderný systém vysokoškolského vzdelávania, výskumu, spoluprácu s praxou a transfer poznatkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4062986  Dátum zverejnenia: 16.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac