Správca majetku

Slovenská technická univerzita - Rektorát, vysoká škola

Miesto práce
Vazovova 5, Bratislava
Termín nástupu
1.2.2020
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiacPodľa Zákona 553/2003 Z.z. - Zákon o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme. Konečná výška platu je závislá od odbornej praxe a individuálnych schopností zamestnanca.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zaradenie majetku
- vyradenie a likvidácia majetku, odpisy majetku
- výkazy o prírastkoch a úbytkoch DHM, DNM
- inventarizácia majetku
- vypracovanie daňového priznania k dani z nehnuteľnosti

- pružný pracovný čas
- 5 dní dovolenky naviac na základe kolektívnej zmluvy
- vlastné športoviská
- vlastná jedáleň

Teší nás Váš záujem o uvedenú pracovnú pozíciu. V prípade, ak spĺňate naše požiadavky, zašlite nám Váš životopis. Kontaktovať s pozvaním na osobné stretnutie budeme iba vybraných uchádzačov.
Zastupovanie počas materskej a rodičovskej dovolenky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Slovenská technická univerzita v Bratislave, najväčšia technická univerzita na Slovensku, je moderná európska vzdelávacia a výskumná inštitúcia. Má 7 fakúlt a 1 univerzitný ústav, na ktorých študuje cca 13 000 študentov. Univerzita poskytuje komplexný a moderný systém vysokoškolského vzdelávania, výskumu, spoluprácu s praxou a transfer poznatkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Rektorát STU v Bratislave
Vazovova 5
812 43 Bratislava
ID: 3844183  Dátum zverejnenia: 9.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac