Personalista / personalistka

Slovenská technická univerzita

Miesto práce
Vazovova ulica, Vazovova, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Od 1 100 EUR/mesiacPodľa Zákona 553/2003 Z.z. - Zákon o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme. Konečná výška platu je závislá od odbornej praxe a individuálnych schopností zamestnanca.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná personálna administratíva, tvorba pracovno-právnych dokumentov, agenda súvisiaca so vznikom, zmenou a ukončením pracovných pomerov, vedenie osobných spisov zamestnancov, organizovanie výberových konaní, komplexné posudzovanie odbornej praxe zamestnancov, prihlasovanie a odhlasovanie zamestnancov do sociálnej a zdravotných poisťovní, nahlasovanie zmien. Sledovanie dochádzky zamestnancov, práca s dochádzkovým systémom, zabezpečovanie stravných lístkov pre zamestnancov. Reporting a štatistiky. Sledovanie príslušnej legislatívy.

- pružný pracovný čas
- benefity vyplývajúce z platnej kolektívnej zmluvy
- 5 dní dovolenky naviac
- zamestnávateľ s dlhoročnou históriou

Teší nás Váš záujem o uvedenú pracovnú pozíciu. V prípade, ak spĺňate naše požiadavky, zašlite nám Váš životopis. Kontaktovať s pozvaním na osobné stretnutie budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

-znalosť pracovno - právnej legislatívy pre verejnú správu (552/2003, 553/2003, Zákonník práce)
- znalosť prostredia VŠ je výhodou
-prax v personálnej administratíve
-samostatnosť
-spoľahlivosť
-presnosť
-časová flexibilita
- veľmi dobré organizačné a komunikačné schopnosti.

Slovenská technická univerzita v Bratislave, najväčšia technická univerzita na Slovensku, je moderná európska vzdelávacia a výskumná inštitúcia. Má 7 fakúlt a 1 univerzitný ústav, na ktorých študuje cca 13 000 študentov. Univerzita poskytuje komplexný a moderný systém vysokoškolského vzdelávania, výskumu, spoluprácu s praxou a transfer poznatkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3830013  Dátum zverejnenia: 13.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac