Vedúca personálneho oddelenia

Slovenská technická univerzita - Fakulta elektrotechniky a informatiky

Miesto práce
FEI STU, Ilkovičova, Karlova Ves
Termín nástupu
od 1.6.2019, prípadne dohodou
1.100,- € (a viac v závislosti od praxe a odborných skúseností v zmysle zák. č. 553/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-riadi a koordinuje činnosti na oddelení personálnej práce a miezd v oblasti personálnej práce, vrátane systému odmeňovania a práce s databázou zamestnancov,
-zodpovedá za činnosti súvisiace so vznikom, zmenou a skončením pracovného pomeru zamestnancov,
- zodpovedá za dodržiavanie platných predpisov pri uzatváraní pracovno-právnych vzťahov a uzatváraní dohôd vykonávaných mimo pracovného pomeru,
-zodpovedá za odborné vedenie agendy osobných spisov a jednotnej evidencie zamestnancov,
- riadi a usmerňuje referentov personálneho oddelenia v oblasti odmeňovania a mzdového účtovníctva,
- sleduje čerpanie mzdových prostriedkov,
- zodpovedá za vypracovanie rozpočtu organizačných jednotiek,
- zodpovedá za dodržiavanie platných zákonov a predpisov,
- kontroluje a zodpovedá za agendu súvisiacu s odmeňovaním zamestnancov v súlade s platnými právnymi predpismi a Zákonníkom práce,
- zodpovedá za organizovanie výberových procesov zamestnancov podľa potrieb fakulty,
- vypracováva správy, výkazy a štatistické hlásenia pre potreby STU.

možnosť stravovania v ŠJ, DDS, flexibilná prac. doba, možnosť využitia plavárne

Žiadosť o prijatie, profesijný životopis zasielajte na adresu:
FEI STU, personálne oddelenie,
Ilkovičova 3, 812 19 Bratislava
Bližšie informácie na čís. tel. 602 91 681,
Gabriela Stríbrnská
Ďakujeme všetkým uchádzačom, odpovieme len tým, ktorí prešli do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

personalistika, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

10

odborná prax minimálne 5 rokov,

Vysoká škola
ID: 3627061  Dátum zverejnenia: 9.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1.100,- € (a viac v závislosti od praxe a odborných skúseností v zmysle zák. č. 553/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov)