Office manager / key account – administratívny pracovník/starostlivosť o zákazníka

Slovenská technická univerzita

Miesto práce
Univerz. technolog. inkubátor, Pionierska 15, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Administratívne činnosti súvisiace s každodenným chodom UTI
Telefonická a e-mailová komunikácia s dodávateľmi a prenajímateľmi
Príprava zasadacích priestorov podľa požiadaviek prenajímateľov
Materiálne zabezpečenie chodu kancelárie (objednávanie kanc. potrieb a tonerov)
Príprava, evidencia, vybavovanie a odosielanie pošty
Archivácia dokumentov v zmysle interných predpisov
Inventarizácia majetku
- Podpora ekonomického oddelenia
Kontrola podkladov pre fakturáciu
Vytváranie a evidencia pohľadávok pre odberateľov
Sledovanie úhrad na základe výpisu z účtu a vystavovanie upomienok k faktúram po lehote splatnosti
Vystavovanie fakturačných sprievodiek a objednávok pre dodávateľov
Kontrola formálnej a vecnej stránky dodávateľských faktúr
Úpravy vzorových zmlúv a ich dodatkov
Zabezpečovanie včasného odovzdávania predpísaných výkazov a dokladov ekonomickému oddeleniu
- Starostlivosť o zákazníka
Komunikácia s externými prenajímateľmi
Zaslanie cenníka, vystavenie objednávky a faktúry
Sledovanie termínového kalendára podujatí externých prenajímateľov

Zaujímavá práca v oblasti podpory start-up firiem a inovácií
Priestor pre vlastné nápady a sebarealizáciu
Príjemné pracovné prostredie, profesionálny prístup kolegov
Flexibilná pracovná doba
5 dní dovolenky navyše na základe kolektívnej zmluvy

Žiadosť o prijatie do zamestnania a profesionálny životopis prosím zašlite mailom na [email protected].
Do predmetu správy prosím uveďte názov pracovnej pozície.
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem o pracovnú pozíciu. Kontaktovať budeme kandidátov, ktorí spĺňajú kritériá na danú pozíciu. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, zodpovedný prístup k pracovným povinnostiam
Dobré komunikačné schopnosti, analytické myslenie, zameranie na detail
Príjemné vystupovanie, schopnosť rýchlo reagovať
Precíznosť a lojálnosť
Flexibilita
Bezúhonnosť

Slovenská technická univerzita v Bratislave, najväčšia technická univerzita na Slovensku, je moderná európska vzdelávacia a výskumná inštitúcia. Má 7 fakúlt a 1 univerzitný ústav, na ktorých študuje cca 13 000 študentov. Univerzita poskytuje komplexný a moderný systém vysokoškolského vzdelávania, výskumu, spoluprácu s praxou a transfer poznatkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3304579  Dátum zverejnenia: 7.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou