Asistent / ka projektového manažéra

Slovenská technická univerzita - Rektorát, vysoká škola

Miesto práce
Vazovova 5, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
podľa platných predpisov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatná odborná práca pri vypracovaní podkladov k projektom
- príprava podkladov k finančnému riadeniu projektov
- príprava podkladov k monitorovacím správam
- príprava a predkladanie pravidelných podkladov o stave projektu
- zabezpečenie dodržiavania časového a finančného plánu jednotlivých aktivít projektu
- zabezpečenie monitorovania jednotlivých aktivít projektu
- zabezpečovanie internej komunikácie a komunikácie s tretími stranami
- sledovanie stavu projektu, projektových rizík, vzniknutých problémov a návrhu opatrení na ich elimináciu

V prípade záujmu zašlite svoj životopis a motivačný list v elektronickej podobe na e-mailovú adresu kontaktnej osoby. K žiadosti pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov. Po vyhodnotení zaslaných životopisov budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky a pozveme ich na osobný pohovor. O výsledkoch osobného pohovoru budeme informovať e-mailom alebo telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

2

- zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť, efektívnosť, flexibilita
- schopnosť samostatne riešiť definované úlohy a problémy, štrukturovaný prístup k úlohám
- zvládanie stresu a stresových situácií
- orientácia na výsledky a cieľ
- dobré komunikačné schopnosti a interpersonálne vťahy
- znalosť problematiky štrukturálnych fondov EÚ je výhodou

Slovenská technická univerzita v Bratislave, najväčšia technická univerzita na Slovensku, je moderná európska vzdelávacia a výskumná inštitúcia. Má 7 fakúlt a 1 univerzitný inštitút, na ktorých študuje cca 13 000 študentov. Univerzita poskytuje komplexný a moderný systém vysokoškolského vzdelávania, výskum a spoluprácu so svetom práce prostredníctvom transferu poznatkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Rektorát STU v Bratislave
Vazovova 5
812 43 Bratislava
ID: 3238921   Dátum zverejnenia: 10.11.2017