Ekonomický pracovník

Slovenská technická univerzita - Rektorát, vysoká škola

Miesto práce
Ilkovičova 3, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
v zmysle zákona o odmeňovaní zamestnancov vo verejnom záujme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- evidencia, sledovanie zmlúv,schvaľovanie objednávok, dodávateľských faktúr za vybraný okruh činností,
- vystavovanie odberateľských faktúr, sledovanie ich úhrad, spracovanie upomienok, odsúhlasenie zostatkov,
- spracovanie drobných nákupov za vybranú oblasť,
- po ukončení zmluvne dohodnutej činnosti spracovanie záverečného vyčíslenia za akciu,
- spracovanie DPH, Dane z motorových vozidiel

Možnosť stravovanie v študentskej jedálni, dodatková dovolenka 1 týždeň,
DDS, možnosť využitia plavárne.

Informácie o výberovom konaní

Písomné žiadosti zasielajte na adresu:
Fakulta elektrotechniky a informatiky STU
Personálne oddelenie
Ilkovičova 3
812 19 Bratislava
Bližšie informácie: Ing. Kolenčíková č.tel. 602 91 614
Ďakujeme všetkým uchádzačom, odpovieme len tým, ktorí prešli do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické - výhodou

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

5

- všeobecný prehľad z oblasti rozpočtu, účtovníctva a výkazníctva, štatistiky,
- prehľad o všeobcne záväzných právnych predpisoch z oblasti ekonomiky a správy majetku štátu v rozpočtovej organizácii, VVŠ ( najmä zákon č. 523/2004 Z.Z. o rozpočtových pravidlách verejnej správy, zákon 278/1993 Z.z. o správe majetku štátu v znení neskorších predpisov, zákon 431/2002 Z.z. o účtovníctve v znení neskorších predpisov, zákon 222/2004 Z.z. o DPH v znení neskorších predpisov, zákon 595/2003 Z.z. o Dani z príjmov v znení neskorších predpisov ).
- odborná prax minimálne 5 rokov, samostatnosť, zodpovednosť, analytické myslenie, presnosť pri spracovávaní údajov, odolnosť voči stresu, flexibilita.

Vysoká škola

ID: 2418254   Dátum zverejnenia: 1.12.2017