Odborný asistent so špecializáciou na AJ

Slovenská technická univerzita - Fakulta elektrotechniky a informatiky

Miesto práce
Ilkovičova 3, Karlova Ves
Termín nástupu
1.9.2024 alebo dohodou
1 280,5 EUR/mesiac1. 280,50 € pri 8 PT., PS 1 - absolvent. Predpokladaná mzda po zaučení 1.600,- €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výučba anglického jazyka pre špecifické účely na fakulte,
- aktívna účasť na výskumných a projektových aktivitách inštitútu,
- participácia na ostatných aktivitách inštitútu.

- Možnosť zamestnaneckého stravovania,
- 5 dní dovolenky naviac,
- DDS,
- Kolektívna zmluva u zamestnávateľa,
- Flexibilná pracovná doba.

Ponúkame:

  • plnú podporu v oblasti výskumu a projektovej činnosti,
  • konkurencieschopné finančné ohodnotenie v rámci odboru,
  • perspektívu kariérneho rastu.

Žiadosť o prijatie, profesijný štruktúrovaný životopis a motivačný list zasielajte aj e-mailom a aj na adresu:
FEI STU, oddelenie ľudských zdrojov,
Ilkovičova 3, 812 19 Bratislava.
Bližšie informácie získate na tel. čísle 02/60291681 - Bc. Soňa Mikušová.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať však budeme len uchádzačov, ktorí postúpia do užšieho výberu, resp. budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.7.2024 (ostáva ešte 29 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

anglický jazyk

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v odbore anglický jazyk,
- Skúsenosti s pedagogickou činnosťou, pričom väčší rozsah skúseností je vítaný,
- Vysoká miera svedomitosti a flexibility.

Vysoká škola

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Soňa Mikušová
Tel.: +421260291681
E-mail: poslať životopis
ID: 4836134  Dátum zverejnenia: 23.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 280,5 EUR/mesiac