Pracovník pre vedeckovýskumnú činnosť / Vedecko-výskumný pracovník – Informatika, Matematika

Slovenská technická univerzita - Fakulta elektrotechniky a informatiky

Miesto práce
Ilkovičova 3, Karlova Ves
Termín nástupu
dohodou
2 200 EUR/mesiacv zmysle zák. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme, platová trieda 7, platový stupeň 8 tarifný plat 1142,50€ (predpokladaný plat od 2200€). Konečná výška platu je závislá od skúseností a praxe uchádzača, bude upresnená na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme záujemcov, ktorí majú skúsenosti vo vyučovaní informatických predmetov, a výskume v jednej alebo vo viacerých nasledujúcich oblastiach:
• programovacie jazyky
• návrh kompilátorov
• umelá inteligencia
• dátová veda, veľké dáta (big data)
• distribuované algoritmy
• teoretická informatika
• kryptomeny a blockchain
• webové aplikácie, mobilné aplikácie
• webová veda (web science)
• počítačové hry
• DevOps, DevSecOps
Záujemcovia budú mať možnosť odovzdať svoje skúsenosti študentom aj pri vedení záverečných prác a tímových projektov.
Preferujeme zamestnanca so záujmom o dlhodobú spoluprácu.

- Možnosť zamestnaneckého stravovania,
- 5 dní dovolenky naviac,
- DDS,
- Kolektívna zmluva u zamestnávateľa,
- Flexibilná pracovná doba.

Žiadosť o prijatie, profesijný životopis zasielajte aj e-mailom a aj na adresu:
FEI STU, oddelenie ľudských zdrojov,
Ilkovičova 3, 912 19 Bratislava.
Bližšie informácie ohľadne VK získate na tel. čísle +421 2 60291 681, Ing. Vaculová, e-mail: [email protected]
Bližšie informácie ohľadne pracovnej pozície Ing. Ostrihoňová, vedúca oddelenia ľudských zdrojov, tel. 0948908821, e-mail: [email protected]

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať však budeme len uchádzačov, ktorí postúpia do užšieho výberu, resp. budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vysokoškolské III. stupňa v odbore Informatika alebo Matematika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Linux - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Prax vo výskume v odbore a na projektoch vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• radosť z práce a z objavovania nových vecí
• vítaná je prax skúsenosti s prípravou vedeckovýskumných projektov a organizovaním odborných a vedeckovýskumných podujatí
• publikačná činnosť v recenzovaných časopisoch a v zborníkoch medzinárodných konferencií, publikačná činnosť aj počas posledných 5 rokov (od 2017).
Anglický jazyk – znalosť potrebná pre publikačnú a projektovú činnosť

Vysoká škola
ID: 4031847  Dátum zverejnenia: 6.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac