Odborný zamestnanec cestnej databanky

Slovenská správa ciest

Miesto práce
Miletičova, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 900 EUR/mesiacv zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme. Nástupný funkčný plat pre kvalifikačné predpoklady ÚS je cca od 700 € (bez praxe), s praxou cca od 800 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Metodické usmerňovanie vykonávania zberu a spracúvania dát cestnej databanky.
• určovanie a posudzovanie trás na prepravu nadmerných (nad 60 t) a nadrozmerných nákladov po pozemných komunikáciách SR, ako súčasti agendy zvláštneho užívania pozemných komunikácií; vyjadrovanie sa k trasám pre prepravy nadmerných nákladov od 40 t do 60 t vrátane, navrhnutých prepravnými spoločnosťami,
• vyhodnocovanie dát o prepravných trasách na cestnej sieti SR v rámci informačného systému modelu cestnej siete (ďalej len „IS MCS“),
• metodické usmerňovanie v oblasti zabezpečovania a vykonávania prepráv nadmerných a nadrozmerných nákladov a využívania údajov IS MCS,
• vedenie evidencie a štatistické vyhodnotenie uskutočnených prepráv nadmerných a nadrozmerných nákladov,
• spracovanie údajov centrálnej technickej evidencie pozemných komunikácií SR (ďalej len „CTEPK“) do podoby vhodnej na ďalšie využitie údajov,

• možnosť profesionálneho a odborného rastu;
• tvorivé tímové pracovné prostredie;
• pružná pracovná doba;
• dovolenka 5 dní nad rámec Zákonníka práce;
• stravné lístky poskytované aj počas dovolenky a PN;
• každé dva mesiace 1 deň voľna na regeneráciu pracovnej sily.

pracovný pomer na dobu určitú - zastupovanie počas rodičovskej dovolenky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

min. ÚS vzdelanie alebo VŠ 1. stupňa technického smeru, zameranie na cestnú dopravu, resp. cestné dopravné stavby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• užívateľská znalosť PC Microsoft Office, ArcGIS výhodou,
• iniciatívny, samostatný a tvorivý prístup k práci;
• zodpovednosť, dôslednosť a vysoké pracovné nasadenie;
• občianska a morálna bezúhonnosť;
• znalosť anglického jazyka vítaná;

Dopravné plánovanie v cestnom hospodárstve, informačný systém cestného hospodárstva, majetková správa ciest vo vlastníctve štátu.

Miletičova 19
826 19 Bratislava
ID: 3816360  Dátum zverejnenia: 22.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 900 EUR/mesiacv zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme. Nástupný funkčný plat pre kvalifikačné predpoklady ÚS je cca od 700 € (bez praxe), s praxou cca od 800 €.