Hlavný odborný zamestnanec prípravy stavieb

Slovenská správa ciest

Miesto práce
Komárno
Termín nástupu
01.03.2022 dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Komplexne zabezpečuje procesu investičnej prípravy ciest I. triedy v súčinnosti s úsekom pre riadenie investícií a správu.
2. Zodpovedá za zabezpečenie predprojektovej a projektovej prípravy pridelených stavieb, vrátane zabezpečenia nevyhnutných prieskumov, štúdií a geodetických podkladov podľa schválených termínov prípravy.
3. Zodpovedá za zabezpečenie dokladov, rozhodnutí a pod. k prípravnej a projektovej dokumentácii na pridelených stavbách, potrebných k vydaniu územného rozhodnutia a stavebných povolení
4. Zodpovedá za zabezpečenie dokladov potrebných k začatiu stavby podľa kompetencie vymedzenej vnútro útvarovým predpisom.
5. Zabezpečuje podklady prislúchajúce technickému úseku pre uskutočnenie súťaží verejného obstarávania na zabezpečenie projektových prác podľa platných predpisov.
6. Zodpovedá za komplexné odovzdanie staveniska zhotoviteľovi stavby – ak činnosť
stavebného dozoru bude vykonávať úsek investičnej výstavby.
7. Zodpovedá za komplexné odovzdanie podkladov na odovzdanie staveniska stavebnému dozorovi – ak činnosť stavebného dozoru bude vykonávať externý stavebný dozor
8. Podľa metodických pokynov riaditeľa pre riadenie investícií a správu zabezpečuje celý proces investičnej prípravy stavieb ciest I. triedy.- Pripravuje podklady pre krátkodobé a dlhodobé plány výstavby cestných a mostných stavieb.

možnosť profesionálneho a odborného rastu
pružná pracovná doba
týždeň dovolenky navyše
každé dva mesiace 1 deň voľna na regeneráciu pracovných síl
karta Multisport

Informácie o výberovom konaní

Prácu je možné vykonávať aj na pracovisku v Bratislave.
V prípade záujmu o uvedené pracovné miesto prosíme zaslať profesijný životopis na vyššie uvedený kontakt. Slovenská správa ciest spracúva osobné údaje ktoré získala od uchádzača ako dotknutej osoby v požadovanej forme profesijného životopisu.
Informácie o spracúvaní osobných údajov v rámci SSC poskytované podľa čl.13 a 14 Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27.4.2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES( všeobecné nariadenie o ochrane údajov) a v zmysle § 19 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov nájdete na stránke http://ssc.sk/ v sekcii Pre verejnosť/ochrana osobných údajov, link http://www.ssc.sk/sk/pre-verejnost/ochrana-osobnych-udajov.ssc.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí budú spĺňať uvedené požiadavky a títo budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického smeru, stavebná fakulta

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

samostatnosť, dôslednosť, precíznosť,
zmysel pre povinnosti a zodpovednosť,
občianska a morálna bezúhonnosť,
vodičský preukaz skupiny “ B “ vítaný.

Slovenská správa ciest je samostatná rozpočtová organizácia zriadená 1.1.1996 Ministerstvom dopravy, pôšt a telekomunikácií Slovenskej republiky (právny nástupca Ministerstvo dopravy).
Hlavné odborné činnosti organizácie sú zamerané na Investičnú prípravu a výstavbu ciest I. triedy, ich správu a údržbu, centrálnu technickú evidenciu ciest, hospodárenie s vozovkami, mostami, váženie vozidiel, dopravné inžinierstvo, bezpečnosť cestnej premávky, technická normalizácia a technické predpisy rezortu dopravy a prevádzka centrálneho dispečingu dopravnej spravodajskej služby
Informácie o spracúvaní osobných údajov v rámci SSC poskytované podľa čl.13 a 14 Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27.4.2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES( všeobecné nariadenie o ochrane údajov) a v zmysle § 19 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov nájdete na stránke http://ssc.sk/ v sekcii Pre verejnosť/ochrana osobných údajov, link http://www.ssc.sk/sk/pre-verejnost/ochrana-osobnych-udajov.ssc
ID: 3581426  Dátum zverejnenia: 7.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac