Odborný zamestnanec verejného obstarávania

Slovenská správa ciest

Miesto práce
Miletičova 19, Bratislava
Termín nástupu
01.11.2017
Ponúkaný plat (brutto)
podľa zákona č. 553/2003 Z.z. (bližšie na osobnom pohovore)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

koordinovanie a zabezpečovanie procesu verejného obstarávania v rozpočtovej organizácii v súlade so zákonom č. 343/2015 Z.z. o verejnom obstarávaní v platnom znení,
v súlade so zákonom o verejnom obstarávaní zabezpečovanie úloh obstarávateľa vo verejnom obstarávaní,
na základe podkladov spracovávanie súťažných podkladov potrebných na vypracovanie ponuky,
realizácia činností spojených s procesom výberu zmluvného partnera pri verejnom obstarávaní tovarov, prác a služieb v zmysle zákona o verejnom obstarávaní,
vedenie agendy súvisiacej s verejným obstarávaním.

pružná pracovná doba,
dovolenka 5 dní nad rámec Zákonníka práce,
stravné lístky poskytované aj počas dovolenky a PN,
voľno na regeneráciu pracovnej sily.

V prípade záujmu o uvedené pracovné miesto prosíme zaslať profesijný životopis spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov emailom na uvedený kontakt. Odpovedať budeme iba uchádzačom, ktorí budú spĺňať uvedené požiadavky a budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2017 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického, právneho alebo ekonomického smeru

Počet rokov praxe

3

znalosť zákona č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní v platnom znení, doklad o získaní odbornej spôsobilosti v oblasti VO je vítaný,
samostatnosť, dôslednosť, precíznosť,
zmysel pre povinnosti, zodpovednosť,
občianska, morálna bezúhonnosť

Dopravné plánovanie v cestnom hospodárstve, informačný systém cestného hospodárstva, majetková správa ciest vo vlastníctve štátu.

Miletičova 19
826 19 Bratislava
ID: 3187908   Dátum zverejnenia: 6.10.2017