Dátový analytik/analytička pre tím Riadenia výkonnosti retailu

Miesto práce
Bratislava-Nové Mesto, Tomášikova 3271/48, Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
2 500 EUR/mesiac*
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

Baví ťa práca s číslami a hrabanie sa v dátach? Si dobrý/dobrá v hľadaní súvislostí a interpretácií dát do ľudskej reči a grafických výstupov? Máš skúseností s prípravou budgetov a forecastov?

Hľadáme do tímu skúseného analytika, ktorého úlohou je vyhodnocovať a podporovať výkonnosť reailového bankovníctva.

Tvoje hlavné úlohy:

  • v spolupráci s kolegami z iných útvarov pripravovať plány retailu a v priebehu roka ich upresňovať (budget a forecast)
  • analyzovať údaje a interpretovať výsledky v širšom kontexte ako podklady pre dôležité manažérske rozhodnutia
  • iniciatívne vyhľadávanie a upozorňovanie na problémy a príležitosti, vyplývajúce z analýzy údajov
  • pripravovať grafické a zrozumiteľne spracované výstupy analýz
  • samostatne spracovávať a vyhodnocovať business dáta (ideálne z viacerých zdrojov a prostredníctvom rôznych nástrojov)
  • aktívne spolupracovať s viacerými oddeleniami (produktový manažment, controlling, IT, alternatívne kanály predaja, marketing)
  • pracovať na projektoch najmä v oblasti plánovania a vyhodnocovania výkonnosti banky v rámci Slovenska aj Erste Group
  • podieľanie sa na vytváraní nových reportov a reportingových metrík
  • príprava pravidelných a ad hoc reportov
  • podpora automatizácie reportingu

Požiadavky:

  • skúsenosti s tvorbou plánov
  • skúsenosti s prípravou reportov v PowerBI
  • znalosť SQL
  • MS Excel, MS PowerPoint - pokročilý
  • preukázateľné analytické zručnosti a schopnosť interpretácie výsledkov
  • samostatnosť a iniciatívny prístup
  • schopnosť naplánovať a zorganizovať si viaceré úlohy
  • dodržiavanie termínov
  • komunikačné zručnosti
  • orientácia na detail
  • chápanie finančných a účtovníckych princípov sú výhodou
  • anglický jazyk - stredne pokročilý (B2)
  • skúsenosti s bankovníctvom sú výhodou, ale nie podmienkou

Vieme, že sa ti bude u nás páčiť:

Tvoje miesto u nás ti sadne. A nielen pre toto:

Poď nami dokončovať to, čo sme načali a my ťa odmeníme:

  • Tvoju prácu u nás si vážime. Odmeníme ťa 13. platom a ročným bonusom.
  • Extra money za úsilie navyše.
  • Na kvalitné jedlo ti prispejeme 8€. Stravné hradíme v plnom rozsahu a to aj v dňoch keď dovolenkuješ.
  • Participuj aj na úspechoch banky, cez zamestnanecký program sa staneš akcionárom, akcionárkou skupiny ERSTE.
  • Chceme spolupracovať s ľuďmi s ktorými rád/rada tráviš čas. Odporuč nám nových kolegov a kolegyne a my ťa odmeníme sumou až do 1000€.
  • Urob si radosť, prispejeme ti na ňu 264€ ročne.
  • Na to, aby si bol/a na dôchodku finančne fit ti prispejeme do III. piliera.

Pre lepšie vyváženie práce a súkromia alebo, aby si stihol/la dokončiť načaté aj doma:

  • Dovolenkuj s nami až o 5 dní navyše.
  • Voľný deň - pre rodiča budúceho prváčika pri jeho/jej prvom školskom dni, pri darovaní krvi, pri nadštandardnej zdravotnej prehliadke.
  • Ťažkosti súkromné aj pracovné môžeš riešiť cez psychologickú podporu, prostredníctvom linky pomoci pre našich zamestnancov.
  • Veríme, že v zdravom tele je zdravý duch, športuj s Multisport aj UpBalansea kartou.
  • Vzdelávaj sa a dokončuj svoje štúdia, veríme, že ti v tom pomôžu workshopy, ktoré pripravujeme spolu s platformou SEDUO.
  • Oddychovať môžeš aj vďaka „Lucky“ time.
  • V Sporke sa všetci poznáme aj vďaka spoločným eventom, ktoré organizujeme.
  • Nečakané výdavky nepočkajú do výplaty, máme pre teba PALM APP.

Budúcnosť je Tvoja v Slovenskej sporiteľni

Kontaktné údaje:

Daniela Krchnavá
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk