IT Analytik do tímu Back-endových aplikácii

Tomášikova, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
plný úväzok
Platové podmienky
2 300 EUR/mesiac*
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

#BudúcnoťJeVaša

Staň sa súčasťou mladého dynamického tímu a ovplyvni tak nielen svoju budúcnosť, ale aj budúcnosť našich klientov. Podpor napredovanie našej banky svojimi inovatívnymi pohľadmi na vec.

mToken je slovo, ktoré ti nemôže byť cudzie. Budeš súčasťou celého životného cyklu produktu od zberu požiadaviek, cez tvorbu analýz, podporu pri implementácií a testovaní, až po produkčné nasadenie a následnú údržbu systému.
Zároveň budeš pri zrode integrovaného mTokenu priamo v našom Georgeovi.

Tešíme sa na tvoj prínos do našej partie.

V tíme uvítame

V tíme určite uvítame, ak budeš mať:

  • Chuť sa ďalej vzdelávať
  • Prax s business analýzou a implementáciou IT systémov
  • Analytické myslenie – schopnosť porozumieť požiadavkám klientov a riešiť ich v rámci IT architektúry
  • Anglický jazyk na úrovni B2
  • Znalosť SQL, príprava reportov

Výhodou, ale nie nevyhnutnosťou sú nasledovné požiadavky:

  • Skúsenosť s vývojom aplikácií (webové, mobilné) a ich zabezpečovaním
  • Znalosť Oracle PL/SQL
  • Rozumieť spôsobom, ako sa zneužívajú zraniteľnosti moderných aplikácií
  • Chápať princípy kybernetických útokov (malware, phishing, MITM, MITB, ...) a sociálneho engineering-u.

Táto pozícia je šITá presne na Tvoju mieru

  • Zber a pochopenie business/security (interný klient) požiadaviek
  • Analýza a návrh alternatív riešení, prezentácia navrhnutých alternatív, pomoc internému klientovi s výberom vhodného riešenia
  • Špecifikácia a detailizácia funkčných požiadaviek, nefunkčných požiadaviek, dátového modelu riešenia, definovanie vstupno- výstupných rozhraní a integrácií riešenia
  • Podpora produkčných riešení, analýza produkčných chýb a návrh riešenia, optimalizácia riešenia
  • Spolupráca pri dokumentácii a designe riešenia do modelovacieho nástroja, údržba modelov (konceptuálne aj fyzické modely, UML, BPMN..).
  • Vykonávanie testov a podpora pri testovaní
  • Vytváranie prototypových riešení/PoC
  • Sledovanie trendov a technológií v oblasti informačnej a security oblasti.

Tvoje miesto u nás Ti sadne. A nielen pre toto:

  • Na nič sa nehráme a rýchlo medzi nás zapadneš. Pár dní a budeš tu ako doma.
  • Obedy si u nás vychutnáš, prispejeme ti 5 eurami a to aj keď dovolenkuješ.
  • Oddych je dôležitý. Preto ti dáme o 5 dní dovolenky navyše.
  • Pracovný čas si môžeš prispôsobiť podľa seba, ale keď je toho veľa, očakávame, že zamakáš.
  • Parkovanie nemusíš riešiť. U nás na centrále zaparkuješ bez problémov autom, bicyklom, kľudne aj kolobežkou.
  • Chceme, aby si si občas oddýchol/oddýchla. A prispejeme ti na to.
  • Ak u nás odpracuješ pol roka, pred letom ti prispejeme 65% tvojej základnej mesačnej mzdy.
  • Ceníme si vernosť. Po prvom roku ti prispejeme do 3. piliera.
  • Tvoje zdravie je dôležité. Pomôžeme ti pri prevencii aj zdravotnej starostlivosti.
  • U nás budeš rásť. Robíme veľa workshopov a školení.
  • Organizujeme spoločné eventy, aby sme sa všetci poznali. Že si tu nový/nová zabudneš takmer okamžite.
  • Sme zodpovedný bankový líder a sme na to hrdí. Pomáhame vždy, keď sa dá, pravidelne darujeme krv a sme otvorení každej dobrej iniciatíve.

Ak hľadáte novú výzvu a páči sa vám, čo ste si práve prečítal/a, ste na správnom mieste.

Teraz už stačí iba poslať nám vaše CV (v slovenčine alebo angličtine). Keďže nám záleží na každom členovi tímu, môže nám trvať trošku dlhšie, kým sa správne rozhodneme a odpovieme vám. Keď sa pre vás rozhodneme, bude nasledovať stretnutie s vaším budúcim nadriadeným, kolegom alebo s jednou z našich HR špecialistiek.

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk