Administratívna výpomoc na oddelení Compliance

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Platové podmienky
9 EUR/hod.*
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

Administratívna podpora oddelenia Compliance - Dohoda o vykonaní práce v rozsahu 350 hod./ kalendárny rok.

Vašou náplňou bude:

Práca v AML monitorovacom systéme banky NetReveal:

  • analýza možnej neobvyklosti správania sa klienta z pohľadu transakcií alebo vlastníckej štruktúry
  • vyhodnocovanie neobvyklosti a realizácia následných krokov:
  • oslovenie pobočky/firemného centra s požiadavkou o doplnenie informácií o klientovi, transakciách, pôvode finančných prostriedkov
  • doplnenie informácií do bankového systému
  • vypracovanie hlásenia o neobvyklosti a zaslanie na Finančnú spravodajskú jednotku
  • zdokumentovať procesné kroky pri analýze alertov a zaznamenať zhrnutie zistení a výsledku vyhodnotenia

Práca na KYC (poznaj svojho klienta) zisťovaní:

  • spolupráca s biznisom pri analýze KYC dát
  • poradenstvo pri komplikovaných vlastníckych štruktúrach

Kontrolovať úplnosť dokumentácie KYC (know your customer) a KUV (konečný užívateľ výhod)

Požadujeme:

Znalosť problematiky legalizácie príjmov z trestnej činnosti a financovania terorizmu, minimálne znalosť Zákona č. 297/2008 Z. z. o ochrane pred legalizáciou príjmov z trestnej činnosti a o ochrane pred financovaním terorizmu, ako aj znalosť Metodického usmernenia NBS z 29. apríla 2019 č. 3/2019.

Požiadavky na znalosti a skúsenosti:

  • VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa
  • Prax v bankovníctve - požadujeme znalosť pobočkových procesov a práce s klientom
  • Anglický jazyk minimálne na úrovni B1
  • Analytické myslenie a schopnosť samostatného rozhodovania
  • Záujem o danú tému a všeobecný prehľad v oblasti ekonomiky

Vaša odmena bude 9 Eur/ hodina.

Kontaktné údaje:

Ing. Rozália Krkošová
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 4387845  Dátum zverejnenia: 25.7.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 9 EUR/hod.