Poradca/Poradkyňa Trstená

Miesto práce
Trstená
plný úväzok
Platové podmienky
Od 950 EUR/mesiac*
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

Čo všetko vás naučí práca v pobočke?
  • byť spoľahlivý bankár, ktorý sa postará o finančné zdravie každého klienta
  • mať prehľad vo svete financií a vzdelávať klientov v starostlivosti o peniaze
  • naladiť sa na rôznorodých klientov a ich špecifické potreby
  • vytvárať aktívny a dôverný vzťah s klientami
  • zorganizovať si deň podľa potrieb klientov
  • spravovať veľký objem peňazí

Požiadavky:

  • ovládanie technológií a inovácií vyvinutých pre našich klientov  * dôvera v riešenia, ktoré prinášame našim klientom  * otvorená myseľ, vnímajúca slová „nedá sa“ len ako výhovorku  * byť tímový hráč obohacujúci náš kolektív

Benefity:

V Sporke Vám bude super a to z niekoľkých dôvodov:
  • Rýchlo medzi nás zapadnete. Pár dní a budete tu ako doma.
  • Obedy si u nás vychutnáte, prispejeme vám 5 eurami a to aj keď dovolenkujete.
  • Oddych je dôležitý. Preto vám dáme o 5 dní dovolenky viac.
  • Zabudnite na nadčasy. U nás sa práca domov nenosí.
  • Chcete si zašportovať či oddýchnuť? Sporka vám na to rada prispeje.
  • Ceníme si vernosť. Po prvom roku vám prispejeme do 3. piliera.
  • Ak u nás odpracujete pol roka, pred letom Vám prispejeme 65% Vašej základnej mesačnej mzdy.
  • Vaše zdravie je dôležité. Pomôžeme Vám pri prevencii aj zdravotnej starostlivosti.
  • U nás budete rásť. Robíme veľa workshopov a školení.
  • Organizujeme spoločné eventy, aby sme sa všetci poznali. Že ste tu nový zabudnete takmer okamžite.
  • Sme zodpovedný bankový líder a sme na to hrdí. Pomáhame vždy keď sa dá, pravidelne darujeme krv a sme otvorení každej dobrej iniciatíve.

Kontaktné údaje:

Petra Ošlejšková
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk