Poradca / poradkyňa Nitra OC Mlyny

Miesto práce
Nitra
plný úväzok
Platové podmienky
Od 950 EUR/mesiac*
Až do 1.200 € brutto / mesiac z toho: garantovaná základná mesačná mzda 950 € brutto pri plnom úväzku, + kvartálna variabilná odmena (nenárokovateľná) priemerne vo výške 500 € / 3 mesiace, + príspevok na stravovanie vo výške 5 € za odpracovaný deň - mesačný priemer až do 100 €
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

Čo všetko Vás naučí práca v pobočke?
  • naučíme Vás byť dobrým bankárom/kou, ktorý/á sa postará o finančné zdravie každého klienta
  • budete mať prehľad vo svete financií a vzdelávať klientov v starostlivosti o peniaze
  • naladiť sa na rôznorodých klientov a ich špecifické potreby
  • vytvárať aktívny a dôverný vzťah s klientami
  • zorganizovať si deň podľa potrieb klientov
  • spravovať veľký objem peňazí

Požiadavky:

V Slovenskej Sporiteľni veríme, že každý má talent, tak nám ukážte ten Váš.
Pokiaľ ste komunikatívny a flexibilný človek, ktorý rád poradí klientom a je ochotný prijímať nové výzvy, tak ste ten správny adept na sporkára či sporkárku.

Pri tejto profesii je vítané ak:
  • máte radi technológie a viete, že platenie hodinkami nie je žiadna veda
  • skratka NFC Vám nie je cudzia
  • radi komunikujete aj s novými ľuďmi
  • viete poradiť a hľadáte to najideálnejšie riešenie pre klientov
  • ak ste sa v popise našli, tak aj vy môžete patriť do #najlepšiapobockovásieť

Benefity:

V Sporke Vám bude super a to z niekoľkých dôvodov:
Ponúkame 950 € brutto minimálnu nástupnú mzdu (podľa Vašich skúseností)
  • kvartálna variabilná odmena (nenárokovateľná) priemerne vo výške 500 € / 3 mesiace brutto
  • garantovaná 13. mzda vo výške 65 % z Vašej základnej mesačnej mzdy
  • ročné bonusy na základe výsledkov banky

Ďalšie výhody spojené s tým, že svoju budúcnosť budete mať v Sporke :
  • obedy si u nás vychutnáte, prispejeme Vám 5 € a to aj keď dovolenkujete
  • na regeneráciu pracovnej sily Vám prispejeme až 300 € ročne
  • oddych je dôležitý, preto Vám dáme o 5 dní dovolenky viac
  • zabudnite na nadčasy, u nás sa práca domov nenosí
  • chcete si zašportovať či oddýchnuť? Sporka Vám na to rada prispeje.
  • ceníme si vernosť. Po prvom roku Vám prispejeme do 3. piliera (až do 50 € / mesačne s ohľadom na výšku základnej mzdy)
  • vaše zdravie je dôležité. Pomôžeme Vám pri prevencii aj zdravotnej starostlivosti.
  • u nás budete rásť. Robíme veľa workshopov a školení.
  • sme zodpovedný bankový líder a sme na to hrdí, pomáhame vždy keď sa dá, pravidelne darujeme krv

Kontaktné údaje:

Denisa Ševčíková
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk