Brigádnik/ brigádnička na pobočke Tomášiková

Miesto práce
Bratislava III, Bratislava
Druh pracovného pomeru
internship, stáž
Platové podmienky
5 EUR/hod.*
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

Brigádnik - retailová pobočka Tomášiková
Chceš získať skúsenosti v najväčšej banke? Si precízny/a študent/tka a neunikne ti žiadny detail.
Ako sa u nás môžeš realizovať:
Do tímu retailovej pobočky hľadáme brigádnika/čku, ktorý/á nám pomôže s nasledujúcimi činnosťami:
  • Privítanie klientov na pobočke spojené so zisťovaním primárnej požiadavky klienta
  • Pomoc klientom s obsluhou vkladomatu
  • Promovanie výhod vkladomatu čakajúcim klientom
  • Administratívna výpomoc na pobočke

Požiadavky:

Ideálny kandidát/tka pre brigádnika/čku na pobočke by mal/a spĺňať:
  • študent/tka VŠ - DENNÉ štúdium
  • zmysel pre detail a precíznosť
  • rád/a komunikuje s klientom

Benefity:

Na čo sa u nás môžeš tešiť:
  • využitie obdobia pre získanie skúseností
  • skúsenosť s prácou v najväčšej banke na Slovensku
  • časová flexibilita
  • hodinovú odmenu vo výške 5,- EUR Brutto

Kontaktné údaje:

Kristína Mitošinková
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 4355935  Dátum zverejnenia: 15.6.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.