IT auditor/ka

Bratislava III, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Platové podmienky
2 000 EUR/mesiac*

*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

Do nášho tímu Vnútorného auditu hľadáme posilu. Tímového kolegu/kolegyňu, ktorý/á má kritické myslenie a bavia ho/ju hĺbkové bezpečnostné audity. Zároveň dokáže identifikovať a posudzovať súvisiace riziká v oblasti IT a má skúsenosti s analýzou informačných systémov v banke.
Hľadáme človeka na dlhodobú spoluprácu, pretože v Slovenskej sporiteľni sa Váš talent a skúsenosti nestratia. Ak Vás niečo z toho vyššie zaujalo, napíšte a na pohovore sa porozprávate priamo s Vašimi budúcimi kolegami.
Ako sa môžete u nás realizovať:
  • na základe komunikácie s biznisom a IT preverovať a hodnotiť fungovanie bankových procesov, postupov a súvisiacich kontrolných mechanizmov
  • spolupracovať na vyhodnocovaní identifikovaných nedostatkov a navrhovať nápravné opatrenia
  • poskytovať konzultačnú činnosť s cieľom vyhľadávania zlepšení pri jednotlivých IT procesoch

Požiadavky:

V tíme uvítame:
  • ukončené vysokoškolské vzdelanie (IT smer VÝHODOU)
  • 2 a viac rokov na pozícii IT Audítor alebo Security špecialista
  • precíznosť, chuť učiť sa
  • znalosti - MS Office (pokročilý)
  • aktívna znalosť anglického jazyka (min. B2), skriptovací jazyk výhodou
  •  znalosť bankových produktov a IT procesov - VÝHODOU

Benefity:

Vieme, že sa vám bude u nás páčiť:
  • Rýchlo medzi nás zapadnete. Pár dní a budete tu ako doma.
  • Obedy si u nás vychutnáte, prispejeme vám 5 eurami a to aj keď dovolenkujete.
  • Oddych je dôležitý. Preto vám dáme o 5 dní dovolenky navyše.
  • Pracovný čas si môžete prispôsobiť podľa seba, ale keď je toho veľa, očakávame, že zamakáte.
  • Parkovanie nemusíte riešiť. U nás na centrále zaparkujete bez problémov autom, bicyklom, kľudne aj kolobežkou.
  • Chceme, aby ste si občas oddýchli. A prispejeme vám na to.
  • Ak u nás odpracujete pol roka, pred letom Vám prispejeme 65% Vašej základnej mesačnej mzdy.
  • Ceníme si vernosť. Po prvom roku vám prispejeme do 3. piliera.
  • Vaše zdravie je dôležité. Pomôžeme vám pri prevencii aj zdravotnej starostlivosti.
  • U nás budete rásť. Robíme veľa workshopov a školení.
  • Organizujeme spoločné eventy, aby sme sa všetci poznali. Že ste tu nový zabudnete takmer okamžite.Sme zodpovedný bankový líder a sme na to hrdí. Pomáhame vždy, keď sa dá, pravidelne darujeme krv a sme otvorení každej dobrej iniciatíve.

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 4348973  Dátum zverejnenia: 7.6.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac