Poradca / Poradkyňa OC AVION

Miesto práce
Bratislava II, Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
1 050 EUR/mesiac*
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

Čo všetko vás naučí práca v pobočke?
  • naučíme Vás byť dobrým bankárom/kou, ktorý/á sa postará o finančné zdravie každého klienta
  • budete mať prehľad vo svete financií a vzdelávať klientov v starostlivosti o peniaze
  • naladiť sa na rôznorodých klientov a ich špecifické potreby
  • vytvárať aktívny a dôverný vzťah s klientami
  • zorganizovať si deň podľa potrieb klientov
  • spravovať veľký objem peňazí.

Požiadavky:

V Slovenskej Sporiteľni veríme, že každý má talent, tak nám ukážte ten svoj
Pokiaľ ste komunikatívny a flexibilný človek, ktorý rád poradí klientom a je ochotný prijímať nové výzvy, tak ste ten správny adept na sporkára či sporkárku.
Pri tejto profesii je vítané ak:
  • máte rád/rada technológie a viete, že platenie hodinkami nie je žiadna veda
  • rád/rada komunikujete aj s novými ľuďmi
  • viete poradiť a hľadáš to najideálnejšie riešenie pre klientov
  • ak ste sa v popise našiel/našla, tak aj vy môžete patriť do #najlepšiapobockovásieť

Benefity:

V Sporke Vám bude super a to z niekoľkých dôvodov:
Ponúkame 1050EUR brutto minimálnu nástupnú mzdu (podľa tvojich skúseností)
  • kvartálne odmeny až do výšky 1 platu ako súčasť variabilnej zložky mzdy
  • príplatky za víkendy vo výške 200-300€
  • zamestnávateľom plne hradený príspevok na stravovanie
  • garantovaný 13.plat
  • ročné bonusy na základe výsledkov banky
  • získajte náborový bonus až 1000€

Podmienky náborového bonusu budú špecifikované počas pohovoru.

Ďalšie výhody spojené s tým, že svoju budúcnosť budete mať v Sporke :
  • Obedy si u nás vychutnáte, prispejeme Vám 5 eurami a to aj keď dovolenkujete
  • Oddych je dôležitý. Preto Vám dáme o 5 dní dovolenky viac.
  • Zabudnite na nadčasy. U nás sa práca domov nenosí.
  • Chcete si zašportovať či oddýchnuť? Sporka Vám na to rada prispeje.
  • Ceníme si vernosť. Po prvom roku Vám prispejeme do 3. piliera.
  • Vaše zdravie je dôležité. Pomôžeme Vám pri prevencii aj zdravotnej starostlivosti.
  • U nás budete rásť. Robíme veľa workshopov a školení.

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk