PR komunikátor/ka budúcnosti

Bratislava III, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
plný úväzok
Platové podmienky
2 000 EUR/mesiac*
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

Máš vášeň pre komunikáciu? Baví ťa kreatívne PR, veľa písania a vieš to s médiami? Sme funny tím v najväčšej banke na Slovensku a každý deň v našom Brand HUB-e budujeme najhodnotnejšiu značku na trhu. Zodpovednosť a inovácie sa u nás nosia. A pokiaľ ide o tvoju náplň práce, čaká ťa veľa dobrodružstva, pretože bankový život je plný výziev a kreativite sa u nás medze určite nekladú.  Jednoducho veríme, že do práce sa budeš každý deň tešiť. A my sa tešíme na teba a na budúcnosť

Požiadavky:

V našom tíme zaboduješ s:
  • Vysokoškolským vzdelaním I. alebo II. stupňa so zameraním na masmediálnu alebo marketingovú komunikáciu, žurnalistiku, marketing a reklamu
  • Minimálne 5 ročnou praxou v odbore (napr. v reklamnej/PR/content/digital agentúre, na komunikačnom oddelení veľkej firmy, v médiách a pod.)
  • So slovenským jazykom na úrovni expert, schopnosťou robiť jazykovú korektúru
  • Angličtinou na pokročilej úrovni
  • Kreativitou, nadšením, precíznosťou, zodpovednosťou, dokonalým ovládaním slovenského jazyka, citom pre písanie rôznych žánrov a textov, schopnosťou operatívne spracovať aj náročnejšie textové zadanie

Benefity:

Vieme, že sa ti bude u nás páčiť:
  • Rýchlo medzi nás zapadneš. Pár dní a budeš tu ako doma
  • Obedy si u nás vychutnáš, prispejeme ti 5 eurami a to aj keď dovolenkuješ
  • Oddych je dôležitý. Preto ti dáme o 5 dní dovolenky navyše
  • Pracovný čas si môžeš prispôsobiť podľa seba, ale keď je toho veľa, očakávame, že zamakáš
  • Parkovanie nemusíš riešiť. U nás na centrále zaparkuješ bez problémov autom, bicyklom, kľudne aj kolobežkou
  • Chceme, aby si si aj oddýchol/la. A prispejeme ti na to
  • Ak u nás odpracuješ pol roka, pred letom Ti prispejeme 65% Tvojej základnej mesačnej mzdy
  • Ceníme si vernosť. Po prvom roku ti prispejeme do 3. piliera
  • Tvoje zdravie je dôležité. Pomôžeme ti pri prevencii aj zdravotnej starostlivosti
  • U nás budeš rásť. Robíme veľa workshopov a školení
  • Organizujeme spoločné eventy, aby sme sa všetci poznali. Že si tu nový/á zabudneš takmer okamžite. Sme zodpovedný bankový líder a sme na to hrdí. Pomáhame vždy, keď sa dá, pravidelne darujeme krv a sme otvorení každej dobrej iniciatíve

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk