Senior JAVA Developer/-ka pre LAB Firemné financovanie

Miesto práce
Tomášikova 48, Nové Mesto
plný úväzok
Platové podmienky
2 700 EUR/mesiac*
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

Do nášho malého, ale šikovného tímu hľadáme nového kolegu/kolegyňu , ktorý/á sa nebojí bankového prostredia a je pripravený/á posúvať hranice bankovníctva pre firmy a podnikateľov v Sporke. V našom firemnom labe spájame biznisové skúsenosti so špecifickými IT technológiami. Budete spolupracovať s analytikmi, produktovými špecialistami, ale aj odborníkmi na riziko, architektúru, UX či zabezpečenie. Práca z domu je pre nás prirodzená a máme zvládnuté formy vzdialenej spolupráce.

Deň Vám ubehne rýchlo

Ako developer/ka budete:

  • súčasťou kompletného životného cyklu software-u cez analýzu, vývoj, nasadzovanie, testovanie,
  • mať možnosť zapojiť sa aj do architektúry riešenia,
  • riešiť množstvo integrácií s inými komponentmi informačného systému banky,
  • v jednom teame so zadávateľom požiadavky, takže komunikácia je veľmi rýchla a efektívna,
  • podporovať produkčnú verziu aplikácie a pracovať na analýze a oprave chýb,
  • o svoje skúsenosti sa s Vami podelíme priamo v praxi,
  • Váš kariérny rast podporí priateľský tím, účasť na projektoch a stážovanie v najrôznejších oddeleniach našej banky,
  • rýchlo meniacej sa dobe môžete prispôsobiť svoje nastavenie, agendu a procesy.

V našom tíme zabodujete s:

  • skúsenosti v JAVA 11
  • SQL Vám nerobí problém a máte skúsenosti aj s Oracle DB,
  • máte znalosť javascript, prípadne skúsenosť s typescriptom či FE frameworkami React, Angular, VUE,
  • hovoria Vám niečo microservices, REST API, Camunda, Spring, OpenShift a kontajnery,
  • písanie automatizovaných unit testov je pre Vás samozrejmosť, nie je Vám cudzia automatizácia buildov a deploymentu (CI/CD pipelines),
  • máte analytické a logické myslenie,
  • ste agile friendly: Hrali ste už planning poker, plánovali prácu na sprint a viete čo povedať na stand upe,
  • máte tímového ducha: Hovoríte viac „my“ ako „ja“ a pomôžete kolegovi, keď to potrebuje.

Vieme, že sa vám bude u nás páčiť:

  • Rýchlo medzi nás zapadnete. Pár dní a budete tu ako doma.
  • Na obed nemusíme ďaleko. Rozvoniava nám tu Cantina.
  • Gastrokartu nabíjame 5 eurami na deň a to aj keď ste na dovolenke.
  • Oddych je dôležitý. Preto vám dáme o 5 dní dovolenky navyše.
  • Pracovný čas si môžete prispôsobiť podľa seba, ale keď je toho veľa, očakávame, že zamakáte.
  • Parkovanie nemusíte riešiť. U nás zaparkujete bez problémov autom, bicyklom, kľudne aj kolobežkou.
  • Chceme, aby ste si občas oddýchli. A prispejeme vám na to.
  • Ceníme si vernosť. Po prvom roku vám prispejeme do 3. piliera.
  • Vaše zdravie je dôležité. Pomôžeme vám pri prevencii aj zdravotnej starostlivosti.
  • Žijeme aktívne, určite si u nás nájdete svoju športovú aktivitu.
  • U nás budete rásť. Robíme veľa workshopov a školení.
  • Organizujeme spoločné eventy, aby sme sa všetci poznali. Že ste tu nový zabudnete takmer okamžite.
  • Postaráme sa o vaše deti v rámci letného tábora, priamo v budove ústredia.
  • Sme zodpovedný bankový líder a sme na to hrdí. Pomáhame vždy, keď sa dá, pravidelne darujeme krv a sme otvorení každej dobrej iniciatíve.

Ak hľadáte novú výzvu a páči sa vám, čo ste si práve prečítali, ste na správnom mieste.

Teraz už stačí iba poslať nám vaše CV (v slovenčine alebo angličtine). Keďže nám záleží na každom členovi tímu, môže nám trvať trošku dlhšie, kým sa správne rozhodneme a odpovieme vám. Keď sa pre vás rozhodneme, bude nasledovať stretnutie s vaším budúcim nadriadeným, kolegom a s jednou z našich HR špecialistiek.

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk