Senior Analytik

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
2 500 EUR/mesiac*
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

Ako sa u nás môžete realizovať

Do tímu hľadáme posilu, ktorá má skúsenosť s IT analýzou. Primárnou zodpovednosťou je oblasť security IDM systémov, ktorú riešime z aplikačného pohľadu, čo vyzerá asi takto:

  • Analyzujeme nové požiadavky a navrhujeme riešenia v spolupráci s dodávateľom a kolegami z Informačnej bezpečnosti.
  • Popri tom zabezpečujeme hladkú prevádzku, analyzujeme a riešime incidenty a poskytujeme konzultácie v rámci spolupráce s ostatnými bankovými systémami a biznisom.
  • Aplikujeme skúsenosti a znalosti z oblasti IT bezpečnosti a programovania.
  • Guruovia na bezpečnosť sú naši kolegovia z oddelenia Security, my spravujeme aplikácie z pohľadu vývoja, zabezpečujeme zber požiadaviek od interných klientov a analyzujeme dopady. Ale postupne sa od nich učíme, lebo nás to baví.
  • Pracujeme s Oracle databázou, selecty by preto nemali byť cudzím pojmom. Skúsenosť s PL/SQL a prácou s veľkými množstvami dát, je veľkým plusom.
  • Existuje priestor na odborný rast, riešenie zaujímavých a komplexných problémov v rámci bankovej IT architektúry a kolegov, ktorí sa chcú ďalej zdokonaľovať a radi zdieľajú svoje skúsenosti.

Na čo sa môžete tešiť u NAJ zamestnávateľa

  • zamestnanci nás vnímajú ako Top zamestnávateľa
  • 5 dní voľna navyše pre každého zamestnanca a plus dni voľna pri rôznych životných situáciách
  • flexibilný pracovný čas
  • 100% príspevok na stravovanie a rôzne iné príspevky
  • možnosť zúčastniť sa nadštandardnej zdravotnej prehliadky
  • benefity ako parkovanie, autoumývareň, rýchločistiareň a masáže priamo na pracovisku
  • sme ľudskí, záleží nám na prostredí, v ktorom žijeme a preto sa venujeme dobrovoľníctvu
  • a mnoho iných

A čo ďalej

Našli ste sa v tejto práci? V tom prípade nám určite pošlite Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Snažíme sa všetkých kandidátov čo najskôr informovať o stave výberového konania, preto sa Vám najneskôr do 3 týždňov ozveme. Čaká Vás stretnutie s budúcim nadriadeným a zástupcom Ľudských vzťahov Slovenskej sporiteľne.

Kontaktné údaje:

Import Offers Teamio
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 3725109  Dátum zverejnenia: 25.7.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 EUR/mesiac2500 EUR/mesiac