Špecialista senior pre digital sales - zástup počas MD/RD

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
1 500 EUR/mesiac*
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

Ako sa u nás môžeš realizovať

Sme team ľudí, ktorí sa bavia digitálnym predajom. Vymýšľame nové procesy, testujeme ich najprv na sebe, potom aj na klientoch. Keď už si niečo vymyslíme a chalani z IT nám to vyvinú, tak sa o to denno-denne staráme a snažíme sa aby procesy využívalo, čo najviac ľudí. Do tímu hľadáme niekoho, kto je technicky orientovaný, má nejaké tie skúsenosti, ale hlavne sa chce veľa učiť.

Ako to teda u nás funguje?
  • vymýšľame nové procesy pre predaj produktov a služieb v kanáloch George, George Go, a web slsp.sk
  • pracujeme agilne v Laboch v dedikovaných tímoch, s využitím najnovších metód ako Rapid prototyping, Human Centred Design
  • všetky nové procesy otestujeme na klientoch, nevymýšľame veci od stola
  • následne píšeme technické požiadavky a navrhujeme riešenia v spolupráci s IT
  • navrhované procesy následne testujeme a dávame do produkcie
  • v produkcií sa staráme o maximálne využívanie zo strany klientov, ich spokojnosť a neustále vylepšovania
  • robíme veľa chýb a veľa rozhodnutí nie je správnych, dôležité je prísť na to skoro a chyby neopakovať

Určite uvítame, ak budeš mať:

  • skúsenosti v oblasti digitálu , návrhu nových kampaní a AB testingu
  • tímového ducha ale aj samostatnosť a zodpovednosť pri plnení úloh
  • analytické a technické myslenie
  • vzťah k dátam a schopnosť ich vedieť zanalyzovať
  • skúsenosti so zadávaním požiadaviek na IT
  • skúsenosti s nástrojmi a prípravou návrhov na optimalizáciu webu

Na čo sa môžete tešiť u NAJ zamestnávateľa

  • zamestnanci nás vnímajú ako Top zamestnávateľa
  • 5 dní voľna navyše pre každého zamestnanca a plus dni voľna pri rôznych životných situáciách
  • flexibilný pracovný čas
  • 100% príspevok na stravovanie a rôzne iné príspevky
  • možnosť zúčastniť sa nadštandardnej zdravotnej prehliadky
  • benefity ako parkovanie, autoumývareň, rýchločistareň a masáže priamo na pracovisku
  • na obedy máme blízko Fresh market, radi si tam vyčistíme tímovo hlavu
  • sme ľudskí, záleží nám na prostredí, v ktorom žijeme a preto sa venujeme dobrovoľníctvu
  • a mnoho iných

A čo ďalej

Našli ste sa v tejto práci? V tom prípade nám určite pošlite Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Snažíme sa všetkých kandidátov čo najskôr informovať o stave výberového konania, preto sa Vám najneskôr do 3 týždňov ozveme. Čaká Vás stretnutie s budúcim nadriadeným a zástupcom Ľudských vzťahov Slovenskej sporiteľne.

Kontaktné údaje:

Import Offers Teamio
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 3644685  Dátum zverejnenia: 15.4.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac1500 EUR/mesiac