IT Analytik Senior

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

Rady nášho sporkárskeho Frontend tímu plánujeme rozšíriť o nového kolegu na pozícii senior analytik pre oblasť CRM. Ak máš zmysel pre detail, si komunikatívny, orientuješ sa v bankových systémoch a vieš pripraviť analytickú dokumentáciu, ktorá sa dobre číta, pokračuj ďalej.

Ako sa môžeš u nás realizovať?

  • zber a zaznamenanie nových alebo zmenených biznis požiadaviek zákazníka v komplexnom IT prostredí
  • vypracovanie alternatívnych návrhov riešenia danej požiadavky, identifikovanie dopadov na bankové systémy
  • podrobná dokumentácia vybraného riešenia do formy zrozumiteľnej pre IT aj biznis
  • participácia na definovaní integračných vstupov
  • podpora interného vývojového tímu pri implementácii zmeny
  • intenzívna komunikácia s testingom a zadávateľom zmeny počas UAT testov
  • v rámci 3. úrovne podpory analýza incidentov a podpora pri ich odstraňovaní

V tíme uvítame:

  • vysokoškolské vzdelanie - výhodou (technický smer ideálne)
  • anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)
  • 3 ročná prax na pozícii IT analytika v oblasti enterprise systémov
  • prehľad v metodológiách vývoja SW
  • skúsenosť s dokumentáciou funkčných požiadaviek (use cases, user stories, ..)
  • skúsenosti s modelovacími jazykmi UML, BPMN, Enterprise Architect
  • skúsenosť s popisom integračných rozhraní (XSD, JSON, WSDL)
  • SQL (základné znalosti)
  • znalosť bankového prostredia - výhodou
  • analytické myslenie a schopnosť pozrieť sa na problém so širšej perspektívy
  • zodpovednosť, samostatnosť pri práci, komunikatívnosť

Na čo sa môžete tešiť u NAJ zamestnávateľa

  • zamestnanci nás vnímajú ako Top zamestnávateľa
  • 5 dní voľna navyše pre každého zamestnanca a plus dni voľna pri rôznych životných situáciách
  • flexibilný pracovný čas
  • 100% príspevok na stravovanie a rôzne iné príspevky
  • možnosť zúčastniť sa nadštandardnej zdravotnej prehliadky
  • benefity ako parkovanie, autoumývareň, rýchločistareň a masáže priamo na pracovisku
  • sme ľudskí, záleží nám na prostredí, v ktorom žijeme a preto sa venujeme dobrovoľníctvu
  • a mnoho iných

A čo ďalej

Našli ste sa v tejto práci? V tom prípade nám určite pošlite Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Snažíme sa všetkých kandidátov čo najskôr informovať o stave výberového konania, preto sa Vám najneskôr do 3 týždňov ozveme. Čaká Vás stretnutie s budúcim nadriadeným a zástupcom Ľudských vzťahov Slovenskej sporiteľne.

Ak si myslíš že #mamnato pošli nám svoje CV.

Kontaktné údaje:

Import Offers Teamio
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 3614660  Dátum zverejnenia: 5.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000 EUR/mesiac