IT/ Biznis Architekt

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

Urobte si meno v Slovenskej sporiteľni

ako IT/ Biznis Architekt, ktorý v našej banke realizuje návrh inovatívnych riešení zameraných najmä na služby pre klientov a operačný model banky a zároveň participuje na ich realizácii. Zhodnocuje a navrhuje alternatívne riešenia, vytvára cieľový návrh architektúry. V projektoch vedie architektonický tím. Spolupracuje tiež na rozvoji architektonického modelu banky a na tvorbe scenárov strednodobej architektúry.

Ako sa u nás môžete realizovať

  • vyhodnocovať realizovateľnosť strategických a projektových zámerov
  • identifikovať súčasný stav, potrebné „capabilities“ a realizovať následnú gap analýzu
  • definovať rozsah a požiadavky v rámci RFI a RFP na informačné systémy
  • vytvárať alternatívne návrhy riešení a cieľový návrh architektúry banky v:
- Biznis architektúre - Biznis služby, Procesy a role, Informačné entity, SLA a výkonnosť, Organizácia
  • Aplikačnej architektúre – Aplikačné služby, komponenty a integračný model
  • Dátovej architektúre – Logický model, životný cyklus a migračný koncept
  • Technologickej architektúre – Technologické služby a komponenty
  • podporovať projektového manažéra a sponzora pri stanovení rozsahu projektu
  • vo väčších projektoch viesť architektonický tím počas fázy návrhu riešenia
  • zodpovedať za cieľový návrh všetkých zložiek architektúry pre daný projekt
  • používať a rozvíjať architektonický model a súvisiacu metodiku
  • spolupracovať na tvorbe strednodobých scenárov rozvoja architektúry banky, analýzu rozdielov voči súčasnému stavu a roadmape rozvoja

V tíme uvítame

V tíme určite uvítame, ak budete mať:
  • schopnosť orientovať sa v biznise, vnímať nové technológie cez ich pridanú hodnotu pre riešenie praktických potrieb ľudí
  • záujem o nové trendy a služby nielen vo finančnom sektore ale aj technológiách
  • mať pracovné skúsenosti z finančného, consulting, alebo IT sektora
  • mať prax v návrhu štruktúrovaných a komplexných riešení
  • mať prehľad v modelovacích štandardoch a nástrojoch používaných pri návrhu architektúry
  • strategické plánovanie

Ak ste doma v minimálne jednej z týchto vrstiev podnikovej architektúry – biznisovej, aplikačnej alebo dátovej, budeme radi, ak sa na osobnom stretnutí porozprávame o Vašich úspechoch a našej vízii spolupráce.

Na čo sa môžete tešiť u NAJ zamestnávateľa

  • zamestnanci nás vnímajú Top zamestnávateľa a trh ako Banku roka
  • sme tím, ktorý má svoje hodnoty, cíti, vidí a počuje
  • 5 dní voľna navyše pre každého zamestnanca a plus dni voľna pri rôznych životných situáciách
  • flexibilný pracovný čas
  • 100% príspevok na stravovanie a rôzne iné príspevky
  • možnosť zúčastniť sa nadštandardnej zdravotnej prehliadky
  • benefity ako parkovanie, autoumývareň, rýchločistareň a masáže priamo na pracovisku
  • sme ľudskí, záleží nám na prostredí, v ktorom žijeme a preto sa venujeme dobrovoľníctvu
  • a mnoho iných

A čo ďalej

Našli ste sa v tejto práci? V tom prípade nám určite pošlite Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Snažíme sa všetkých kandidátov čo najskôr informovať o stave výberového konania, preto sa Vám najneskôr do 3 týždňov ozveme. Čaká Vás stretnutie s budúcim nadriadeným a zástupcom Ľudských vzťahov Slovenskej sporiteľne.

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 3443958  Dátum zverejnenia: 9.7.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3000 EUR/mesiac