Poradca kontaktného centra

Miesto práce
Bratislava, Nitra, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

Ako sa u nás môžete realizovať

Ako budúci poradca Kontaktného centra by si mal mať pestrú slovnú zásobu. Prehľad v základných bankových produktoch a skúsenosť s predajom a komunikáciou s klientom je výhodou.

V tíme uvítame

Kolegu/kolegyňu, ktorý sa rád vzdeláva, rád komunikuje s ľuďmi a má tímového ducha. Práve teba, ak máš zmysel pre pochopenie potrieb klienta a schopnosť pružne reagovať na jeho požiadavky a ponúknuť mu produkty banky prostredníctvom telefonického kontaktu. Kolegu/kolegyňu, ktorý si komunikačné schopnosti nielen rád otestuje ale aj vycibrí.

Na čo sa môžete tešiť u NAJ zamestnávateľa

  • 5 dní voľna navyše pre každého zamestnanca a plus dni voľna pri rôznych životných situáciách
  • 100% príspevok na stravovanie a rôzne iné príspevky
  • atraktívny model odmeňovania, možnosť kariérneho posunu
  • zamestnanci nás vnímajú Top zamestnávateľa a trh ako Banku roka
  • sme tím, ktorý má svoje hodnoty, cíti, vidí a počuje
  • a mnoho iných

A čo ďalej

Zaujala ťa táto práca? V tom prípade neváhaj a pošli nám životopis!

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 3276319  Dátum zverejnenia: 2.1.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.