Produktový manažér platobného styku

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

Informácie o pracovnej pozícii

Máte skúsenosť s produktovým manažmentom? Radi si podchytíte úlohu od začiatku do konca?
Priamo do „srdca banky“, tvorby produktov, hľadáme skúseného produktového manažéra, ktorý podchytí oblasť platobného styku. Vaša budúca náplň práce:
  • Vyhodnocovať parametre produktov a ich procesov a navrhovať zmeny a zjednodušenie
  • Pripravovať podklady pre tvorbu metodiky, zmluvnej dokumentácie, špecifikácie
  • Definovať požiadavky na analýzy trhu produktového prostredia v oblasti platobného styku, pripravovať podklady pre analýzy
  • Sledovať vývoj konkurenčného prostredia, zmeny publikované inštitúciami EÚ v súvislosti so SEPA platbami
  • Spolupracovať pri príprave manuálov pre systémy, testovať nové/ zmenené funkcionality systémov
  • Školiť trénerov a predajcov, pripravovať školiace materiály
  • Spracovávať štatistiky produktov
Pozíciu obsadzujeme ako zástup za materskú dovolenku.

Ideálny kandidát

Ideálny kandidát na produktového manažéra by mal mať:
  • prax v produktovom manažmente dôležitá, skúsenosti s platobným stykom veľkou výhodou
  • PC zručnosti: MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) - pokročilý
  • pokročilú angličtinu (B2 až C1)
Po osobnostnej stránke k nám najviac zapadne človek:
  • samostatný, ktorý dokáže uchopiť úlohy od začiatku až po koniec
  • precízny a detailný, pretože aj detaily sú dôležité
  • proaktívny a kreatívny, ktorý bude nachádzať ako zlepšiť produkty a zjednodušiť procesy

Benefity

Slovenská sporiteľňa ponúka mnoho benefitov, ako napr.:
  • práca pre Banku roka posledných 5 rokov (podľa TOP TREND)
  • práca pre najväčšiu banku na Slovensku, v ktorej nájdete mnoho možností pre svoj rast
  • veľké možnosti v odbornom aj osobnostnom vzdelávaní
  • sickdays a dovolenka navyše
  • rôzne finančné príspevky
  • zvýhodnené bankové produkty sú samozrejmosťou

Ak ste sa v pozícii našli, pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis. Všetkým uchádzačov dáme informáciu o stave výberového konania do 2 týždňov. Kandidátov, ktorých budú spĺňať predpoklady ideálneho kandidáta, budeme kontaktovať telefonicky.

Tešíme sa na vaše reakcie.

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 2823466  Dátum zverejnenia: 23.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.