Podpora projektovej kancelárie

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

  • Podporovať projektových manažérov na pridelených projektoch alebo programoch
  • Vytvárať a aktualizovať zoznamy úloh, problémov a rizík
  • Evidencia investičných zámerov a riadenie ich stavov, sledovanie rozpočtu a využívania interných zdrojov
  • Pripravovať reporty a podklady pre riadiace výbory projektov
  • Správa nástrojov na komunikáciu, zdieľanie dokumentov a spoluprácu projektových tímov
  • Správa a aktualizácia šablón a ďalších nástrojov pre projektové riadenie
  • Správa a aktualizácia metodiky a školiacich materiálov pre projektové riadenie

Požiadavky:

  • vysokoškolské vzdelanie - manažment / bankovníctvo / audit
  • znalosť projektového manažmentu a riadenia projektov
  • predchádzajúca prax v projektovej kancelárii VÝHODOU
  • znalosť v oblastiach: metodológia riadenia projektov a riadenie zmien
  • anglický jazyk - pokročilý
  • interpersonálne schopnosti, dôslednosť a štruktúrovaný prístup,
  • zmysel pre poriadok a detail,
  • dobré prezentačné a komunikačné zručnosti

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 2820136  Dátum zverejnenia: 21.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.