Špecialista Work out

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

Pracovná náplň

  • vykonávať priamu správu pre klientov v ratingu R, vypracovávať a kontrolovať úverové návrhy, participovať na príprave zmluvnej dokumentácie pri obchodnej reštrukturalizácii,
  • zodpovedať za komplexné činnosti v oblasti obchodnej reštrukturalizácie a vymáhania pohľadávok voči korporátnym subjektom
  • analyzovať ekonomickú situáciu rizikových firemných klientov + aktívne posudzovať riziká pre klientov v určitom ratingovom pásme,
  • pripravovať Work out stanoviská
  • poskytovať podporu obchodným miestam (správcom klientov) pri monitorovaní rizikových prípadov,
  • samostatne schvaľovať úverové prípady podľa pridelenej kompetencie,
  • podieľať sa na outsourcingových aktivitách,
  • práca trénera, podieľať sa na príprave školení, podporovať juniorské pozície

Požiadavky na zamestnanca

  • VŠ vzdelanie a 3-4-ročné skúsenosti v oblasti obchodnej reštrukturalizácie a/alebo vymáhania pohľadávok voči korporátnym subjektom,
  • aktívna znalosť AJ slovom aj písmom
  • schopnosť riešiť problémy, samostatne sa rozhodovať a prijať zodpovednosť
znalosť právnej problematiky súviacej s obchodnou reštrukturalizáciou a vymáhaním pohľadávok
  • všeobecné porozumenie úverových procesov, znalosť bankovníctva
  • dobrá znalosť podnikateľského prostredia, veľmi dobré analytické schopnosti
  • pracovné skúsenosti z obchodnej línie (oblasť financovania nehnuteľností, veľkých korporátnych klientov, verejného sektora) sú výhodou
  • schopnosť samostatného vyjednávania, komunikatívnosť a istota vo vystupovaní
  • tímový hráč
  • dolný voči stresu
  • užívateľská znalosť práce na PC ( MS OFFICE )
  • vodičské oprávnenie skupiny B

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 1291575  Dátum zverejnenia: 10.7.2012  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.