Kolegyňa na administratívu do výborného kolektívu

SLOVENSKÁ REALITNÁ AKADÉMIA

Miesto práce
Májkova, Staré Mesto
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 800 EUR/mesiac1.000 EUR + pohyblivá zložka + osobné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme komunikatívnu kolegyňu (kolegu) do nášho vždy pozitívne naladeného tímu.

Hlavné činnosti:
- agenda súvisiaca so vzdelávaním
- komunikácia s členmi a klientmi (mailová / telefonická)
- spravovanie firemného facebooku
- vystavovanie faktúr, kontrola úhrad, kontrola výkazov
- príprava podkladov pre účtovníka a štátne orgány /výkazy/
- ostatné bežné administratívne práce

Náš tím tvoria dobre naladení kolegovia a kolegyne (vo veku od 33 - 43 rokov). Kanceláriu máme v centre Bratislavy. Možnosť bezplatnej účasti na vzdelávacích aktivitách spoločnosti. Máme dlhoročnú tradíciu a už zabehnuté / overené systémy práce. Pozícia je vhodná pre osobu, ktorá hľadá dlhodobú stabilitu (finančnú aj pracovnú). Do tímu nehľadáme čerstvých absolventov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Fakturácia - Základy

Počet rokov praxe

5

• dôslednosť a spoľahlivosť
• samostatnosť
• komunikatívnosť
• dobrá znalosť slovenského jazyka (písanie bez chýb)
(nevyžadujeme znalosť žiadneho cudzieho jazyka)

Slovenská realitná akadémia (www.sora.sk) je organizačná súčasť najväčšieho združenia realitných profesionálov na Slovensku - Realitnej únie SR. Poskytuje už takmer 17 rokov komplexné vzdelávanie v realitnej a súvisiacich oblastiach. V ponuke má 32 odborných kurzov a manažuje viaceré súvisiace projekty.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3572235  Dátum zverejnenia: 7.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 800 EUR/mesiac1.000 EUR + pohyblivá zložka + osobné odmeny