Office Manager (m/ž)

Slovenská rada pre zelené budovy

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď resp. podľa dohody
1 100 - 1 300 EUR/mesiacDefinitívna výška mesačnej mzdy závisí od skúseností kandidáta/kandidátky. Je uvedená za plný úväzok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho skvelého malého teamu hľadáme administratívnu podporu - Office Managera (m/ž) pre administratívne aktivity a zabezpečenie prevádzky sekretariátu ako aj pre administratívnu podporu eventov smerované k posilneniu a rozvoju cieľov organizácie Slovenská rada pre zelené budovy.

Kandidát/ka by mal/a mať skúsenosti s administratívnym vedením chodu sekretariátu / kancelárie vo firme alebo asociácii a aktívnou komunikáciou s klientami.

• Profesionálne operatívne vedenie chodu sekretariátu organizácie.
• Organizácia stretnutí (online aj prezenčne) a prípadne aj služobných ciest (ubytovanie, doprava).
• Prijímanie návštev.
• Nákup bežných kancelárskych potrieb a spotrebného tovaru.
• Vedenie dokumentácie (kopírovanie/skenovanie, zakladanie fyzických dokladov do šanónov v kancelárii).
• Komunikácia s členmi asociácie a externými partnermi emailom i telefonicky.

• Evidencia došlej pošty, hotovostných platieb z pokladne, evidencia dodávateľských faktúr, vystavovanie a evidencia odberateľských faktúr.
• Vedenie pokladne a hmotná zodpovednosť.
• Evidencia účtovných dokladov a spracovanie podkladov pre účtovníctvo, komunikácia s externým účtovníkom.

• Administratívna podpora podujatí (fakturácia a vedenie evidencie účastníkov).
• Starostlivosť o databázu (členovia, experti, účastníci podujatí).

• Práca v perspektívnom a neustále sa rozvíjajúcom odvetví udržateľnosti v stavebníctve a architektúre, byť pri zdroji najnovších trendov v odvetví.
• Spoluúčasť na eventoch organizácie aj s medzinárodným rozmerom.
• Možnosť osobného rozvoja cez vzdelávacie aktivity organizácie.
• Práca v príjemnom malom kolektíve.

Tešíme sa na Váš záujem a ďakujeme už vopred za zaslaný životopis s motivačným listom. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodná akadémia, ekonomické, obchodné, marketingové

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Chuť pracovať v menšom teame a iniciatívne a proaktívne spolupracovať s ostatnými kolegami.
• Zmysel pre detail a zodpovednosť.
• Radosť z komunikácie a koordinovania administratívnych činností.
• Angličtina na stredne pokročilej úrovni v písomnej forme.
• Znalosť základov účtovníctva výhodou.
• Záujem o témy udržateľnosti a ekológie výhodou.
• Práca so sociálnymi sieťami výhodou.

Slovenská rada pre zelené budovy (SKGBC) sa od roku 2010 zasadzuje o to, aby sa ekonomicky, ekologicky a esteticky navrhované budovy so zdravým vnútorným prostredím, v ktorých sa nemrhá energiou ani inými zdrojmi stali na Slovensku štandardom.

SKGBC bola založená v novembri 2010 ako neziskové občianske združenie. Združujeme firmy, akademickú obec a expertov na poli udržateľného stavebníctva a architektúry. Venujeme sa prepájaniu relevantných partnerov, vzdelávaniu odbornej verejnosti, podpore rozvoja trhu i osvete širšej verejnosti.

Viac info k SKGBC nájdete na webe https://www.skgbc.org/ alebo na našom LinkedIn-profile https://www.linkedin.com/company/slovak-green-building-council .

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4589601  Dátum zverejnenia: 31.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac