Technik do skladu obrazovej a zvukovej techniky pre TV JOJ

Slovenská produkčná, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
900 EUR/mesiacpohyblivá zložka do 40 % z platu * Výška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania a bude sa odvíjať od skúseností vybraného kandidát

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Evidencia skladu s televíznou technikou
  • Vydávanie techniky
  • Preberanie techniky a jej kontrola pred uskladnením
  • Zabezpečenie nastavenia, technickej podpory a príprava techniky na používanie
  • Spolupráca so servisným oddelením pri odstraňovaní porúch alebo reklamáciách

  • perspektívne a stabilné pracovné miesto
  • firemné teambuildingové aktvity
  • multisport karta
  • celosezónne zľavnené skipassy na lanovky v Tatrách
  • celoročné aqupassy do Bešeňovej a Tatralandie
  • parkovanie v areáli spoločnosti
  • práca na zmeny v režime dlhý a krátky týždeň
  • príplatky za sviatky a víkendy
  • dovolenka, stravné lístky, príspevok na rekreáciu v SR

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí najlepšie spĺňajú požiadavky pracovnej pozície.
Ďakujeme. Tešíme sa na stretnutie!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

3

  • prax v oblasti televíznej techniky výhodou
  • angličtina výhodou
  • komunikatívnosť, dôslednosť, zodpovednosť, trpezlivosť, flexibilita
  • schopnosť samostatne riešiť vzniknuté situácie a navrhnúť riešenia
  • schopnosť pohotovo reagovať a improvizovať
  • tímová spolupráca

Dnes už 20-ročný príbeh JOJ Group stojí na ľuďoch, ktorí od prvých dní do svojej práce vložili nielen talent a profesionalitu, ale aj nadšenie a srdce. Celá naša sila vychádza z ľudí, ktorí tvoria dušu aj tvár našej firmy. Výnimočný rodinný kolektív s vlastným odhodlaním, chuťou a presvedčením vybudoval celoplošnú stanicu, z ktorej je dnes najväčší televízny vysielateľ na Slovensku a jeden z najväčších slovenských zamestnávateľov v krajine. JOJka od prvých rokov priniesla na slovenský trh mnoho prvenstiev, odvážnych rozhodnutí či unikátnych projektov.
JOJ Group je slovenskou mediálnou spoločnosťou, ktorá svoje aktivity rozšírila naprieč televíznym, filmovým a online segmentom. Svoje stabilné postavenie potvrdzujeme aj v krízových časoch, počas ktorých rozbiehame nové projekty a ešte posilňujeme pôsobenie na mediálnom trhu.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Adamcová
E-mail: poslať životopis
ID: 4218420  Dátum zverejnenia: 8.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac